Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare eroilor.

Am terminat si eu de configurat PC-ul cu noul windows.

Acum instalez sampul, modurile mele si maine ne vedem la war.

Felicitari pentru attack-uri, sper sa fim destul de activi maine ca sa castigam 4/4.

Bafta la scoala maine(cine se duce). Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile din seara asta. Mainr ne revedem in aceeasi formula.

 

Razvanrmarty sau cum te cheama, daca nu te vad la ora 8 on , vei fi sanctionat. Nu cred ca vrei sa iesi cu 3/3 ca si in Gsb pt ca nu vii la wars.

De asemenea, va reamintesc tuturor ca warurile incep la ora 20, deci trebuie sa fiti on la 19; 45!!!!!

 

Mai sunt cativa pe lista neagra, nu o sa va menționez momentan dar aveti grija;)

Link to comment
Share on other sites

Să trăiască mister kelton.

E mare sef, banează toți anonimii care dau bine peste noapte.

Salutare de la fizica.

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare movilor,astazi e ziua in care luam LV-ul sa se stie.

 

Nu stiu cum se face ca tot noi suntem aia codati,dar ei sunt cei care iau ban pe capete,noi nu avem banati pentru coade de ceva timp...cred ca avem pile la admini voi nu credeti asta ?

Link to comment
Share on other sites

Salut pestisorii mei cei movi, am trecut pe aici sa va salut si sa va comunic un lucru. Astazi e ziua in care ar trebuie sa luam Las Venturas, vreau sa va vad in hq la ora 19:50 pentru a discuta ceva si fiindca primul war este pe HQ RDT unde trebuie activitate mare. Va rog frumos sa veniti, vreau o prezenta de minim 35+ on.

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, se stie ca esti barosan, urmeaza o dedicatie speciala pentru tine. :))

 

Astazi vreau sa va vad 30+ pe turf, trebuie sa luam ceea ce ne cuvine ca sa putem suferi si noi putin pe la discutii. ;)

 

@, baaaaaa! :))

Ia uite ce am gasit:

BC2W2kO.jpg

Pentru fratele meu care sta ca vulturul pe stanca si cei din TTB care stateau (inca stau) ca stanca sub vultur. :D

#putina #suferinta #asa #ca #inainte #de #LV #MOV #saraciilor #va #intra #foamea #pe #sub #usa #Andrei #Versace #2015

Edited by pHeNOMz0r V I P
Link to comment
Share on other sites

@, #suntșmecherșiamvaloare // treci mai repede in vip și nu mai da resign stai si cu ăla din ttc și cu ălălalt

 

@,normal că și sky e în poză îmi place culoarea de la hp ălora dă-mi și mie samp.dll-u + îmi place cum se vede numele ăloră și dă-mi și ăla

Link to comment
Share on other sites

@@Ghost77, prietene,

1. Eu abia asteptam sa intru la war-uri si cica eu. Nu fac eu de-astea.

2. Cine drq esti? Pacaliciule, nici nu ai destula valoare ca sa-mi spui pe nume. Dispari de aici, anonimule. ;)

Edited by pHeNOMz0r V I P
Link to comment
Share on other sites

@@Ghost77, băi ăsta unde te crezi mă ? De când te iei tu de phenomzor? Vezi cum vorbești că poate vrei să aflu cine ești

+1 bajetu, hai sa-i bagam mortu-n casa, pana cand isi bate joc de noi??

Hai la war bajetii, luam lv si dupa bagam prelandez in punga. :*

Edited by PIttbulL07 VIP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.