Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Din pacate, eu nu voi participa la primul war si cred ca nici al doilea nu il prind intreg.

Am intampinat grave probleme cu pc-ul si trebuie sa ii schimb windows-ul. Dupa ce va fi gata, voi intra cat se poate de repede ca sa va ajut.

Link to comment
Share on other sites

Ba mi s-a buguit GTA-u iara ba, habar nu am cum, am descarcat niste arme HD, le-am bagat si cand intru vad totul default in pnm, wtf? controale default, mno tatel, am remediat eu tot, rezolutia si totul, dar se vede diferit,nu stiu de ce, tinta nu se vede bine, chatul e subtire rau, mno, maine sterg fiecare urma de GTA, si pozele de acum mai bine de juma' de an ce pe am inca in folderul de poze din samp, dar cred ca o sa le fac un backup, poate o sa-mi pice netul candva si nu o sa am ce sa fac, si o sa ma uit la amintiri. o sa bag doar multicrosshair, snow mode ca ala aduce FPS, tinte, evident, niciun kmf sau alte chestii.

 

Sa-mi lasati care aveti un link la un GTA:SA original si bun, torrent bun.

Link to comment
Share on other sites

Neata.

Ionule, eu zic să scoți codurile, ca daia ai probleme cu gta-ul.

Și azi 3 wars, intr-un fel e bine, doresc o activitate bună ca să nu avem probleme cu teritoriile.

Ne vedem mai târziu, baftă.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut. Postez si eu pe-aici. De ce n-ati prins attack ba nonorocitilor?? Doar 3 warr-uri dintre care 1 cu elc.. clar

 

 

Am facut si io un video, asa la plictiseala, ma rog. Oricum n-am avut ce sa filmez, fug pe turf 5 minute pentru un kill si mna.. N-am mai jucat de 2 luni la warr-uri.

Nu va place, nu va uitati si nu comentati aiurea..

 

Like si subscribe hai mz.

 

# ne auzim

Link to comment
Share on other sites

@, Mai tata alea nu fac lag, acum am scos modurile pe masini, skinuri si arme, incep sa filmez iar, da pana-i lume nu o sa trag la fel in 30-35 fps ca si in 50-60

 

Attack am incercat sa prindem, dar nah.

Link to comment
Share on other sites

Salut barosanilor, am revenit si eu pe aici prin SP, sa luam LV, sunt noul vostru coleg, chiar "vechi" cu unii dintre voi !

 

#FiruOldPimpBossBackinSP.

 

Ne auzim maine prin joc, ceao!

Edited by C l a u 0 7 VIP
Link to comment
Share on other sites

Ce face pestii mei?

Sa nu mai dai afara psihopatule. Am facut cerere de unban pt ped, uitati si voi filmuletul care demonstreaza clar ca animatiile/defaly-urle/secundele setate de mine sunt normale si ca staff-ul inca o data isi face treaba cum trebuie. Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

@, Care e faza pana la urma, asa aveam si eu un ped facut si l-am scos din cauza sa nu iau ban, e legal sau nu ?

 

astept raspunsul la unban si iti spun, deocamdata tine-l scos ca oamenii nu inteleg ca nu iti ofera niciun ajutor nefiresc, ce sa faci

Link to comment
Share on other sites

@, Da, cand am venit aici pe b-zone nu stiam, eu il am pe cel default, asa aveam si eu la fel ca tine, defapt doar animatia sa nu se rostogoleasca, nu te ajuta cu nimic...

 

 

 

PS: eu nu mai sunt in factiune, lol =))))))))))))0

Edited by Bodie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.