Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Stau pana la 20 ca atunci incepe telenovela lu' maicamea :|.

Maine ora 21:00 sedinta pt joburi intre noi. Nu doresc nesimtire. Vor vorbi cei care au exp in mafii si pe sv cel mai mult.

 

Evghin , nu te mai implica asa de tare , nu mai incerca sa faci pe sefu .

 

Sedinta trebuia organizata de toti , nu sa zici tu o zi .

Link to comment
Share on other sites

Ce spuneam...

Vrea doar sa ajute nu vrea sa faca pe sefu, si incearca sa intelegi ca, cat timp suntem fara lider trebuie sa facem si noi ceva nu sa stam cu mainile in san.

Link to comment
Share on other sites

Bafta la teste briaNN, btw nu te mai juca atat cu demisiile :)) ca poate chiar iti da...

Si... aviz amatorilor, nu fac pe seful, imi pasa prea mult de Paterno, atata tot. Daca vreau lider trimit un PM lui Alexander sau un report cand se da /o ca vreau sa candidez.

Nu mai vb aiurea, va rog frumos.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit baieti.Bafta maine la lucrare BriaNNN.Si dark Evghinnu face pe sefu.El vrea ca sa fim o familie pana vine un lider nou cat mai calma.Hai sa incercam sa ne comportam frumos si maine la ora 21:00 cine poate sa venim la sedinta.

 

Ne vedem maine la sedinta baieti:D.Sper sa nu fie incidente cu job`urile.

Link to comment
Share on other sites

Mama frate ce ma enerveaza Minecraft asta cand nu merge X(. Are 2 mb si e un joc de anii '90. PC meu a suportat cu brio Crysis si nu suporta Minecraft doamne...

 

Daca ma poate ajuta cineva... sa posteze la Minecraft servers, la sectiunea "Help zone" in topicul meu plz :| ...

BTW: Noapte buna eu ies. Maine test la geografie si "inspectie la romana". O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de Fizica pana peste cap, cea mai urata materie :((.

Nu am invatat tot anu si mi s-a dat acum sa invat :)).

Ma rog, ma duc la un dus si dupa ma bag in pat, noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Neata. La fizica... =)) prea usor. Profa face ora de ora cateva crize, iar p teste invatam imdt cateva formule si gata...prea simplu.

Ma pun si eu pe "studiat". Azi la geogravarza dau test + inspectie la romana X(:(( ...

Edited by Evghin BSG
Link to comment
Share on other sites

Neata baietzi.

Fiti atenti am o propunere.Azi la ora 21:00 cand avem sedinta sa propuna cnv pe cine vrea ca sa ne conduca.

Cine primeste mai multe voturi o sa ne conduca pana ne vine lider,iar cine va iesi lider,isi va alege el un sublider.

Astept raspunsuri dak vreti sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.