Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am venit de la scoala, ce fac fetele si baietii ? :>

@Micku7zu : Pentru asa ceva nici slap nu meriti :| Eu daca ii faceam post lui pentru asta nu primea nimic ( ceea ce e logic ), dar el ia masuri dupa capul lui ala chel.

Link to comment
Share on other sites

Omu uita ca inainte sa fie lider / admin era un p***t care plangea in fiecare zi pe forum "ADDICTED TO CORLEONE FAMILY" si ca glumeam, ne injuram in fiecare zi.

Acum ca i-am zis "razvanel cu capu chel" mi-a dat ban 1 zi.Nu e problema, ca nu e primu meu ban.Nici ultimul.

Am venit de la scoala, ce fac fetele si baietii ? :>

@Micku7zu : Pentru asa ceva nici slap nu meriti :| Eu daca ii faceam post lui pentru asta nu primea nimic ( ceea ce e logic ), dar el ia masuri dupa capul lui ala chel.

 

 

=)))))))))))))))))))

#back si eu de la scoala. Rupem azi ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Omu uita ca inainte sa fie lider / admin era un p***t care plangea in fiecare zi pe forum "ADDICTED TO CORLEONE FAMILY" si ca glumeam, ne injuram in fiecare zi.

Acum ca i-am zis "razvanel cu capu chel" mi-a dat ban 1 zi.Nu e problema, ca nu e primu meu ban.Nici ultimul.

 

Salutare, am ajuns si eu acasa de la scoala, cu greu.. (:|

 

Cum sa iei ban ma? =)))) Iar ia Tratecyy best ca nu esti tu :)))))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, de cand nu am mai dat pe aici ... a trecut ceva vreme :)). Scuzati ca in ultimile zile am fost cam inactiv si nu am fost mereu on dar am avut multe teme, de invatat bla bla. Astazi la 6 incep warurile, sper sa mai luam ceva teritorii.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-urile de azi .. Toate castigate si doar cel de la hq ttg pierdut cu 2 puncte ..

 

# :X :X:X:X:X:X:X

 

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

 

ba esti terminat rau :)))) 75 ma? :| cat e recordul pe sv?

 

Felicitari pentru war-urile de azi .. Toate castigate si doar cel de la hq ttg pierdut cu 2 puncte ..

 

# :X :X:X:X:X:X:X

 

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png

 

ba esti terminat rau :)))) 75 ma? :| cat e recordul pe sv?

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti, am iesit si eu, felicitari pentru war-urile castigate, am reusit si eu sa fac rost de un monitor, din pacate al meu s-a stricat ( e la reparat momentan, sper sa-l faca cat mai repede, ma dor ochii de la asta cu "tub" ... )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.