Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine v-am gasit Paterno,

De astazi sunt noul vostru coleg,

Sper sa ne intelegem cat mai bine posibil, si in caz ca am avut certuri in trecut cu anumite persoane, sa trecem peste si sa ne bucuram de acest joc, sa devenim o " familie" .

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit Paterno Family, suntem la inceput, sper sa fiti toti ascultatori si sa ascultati de lider si subliderul care va veni.

 

Respect The Paterno Family, Flay

Link to comment
Share on other sites

Felicitări Zww pentru sub-lider, meriţi această funcţie şi mie în special îmi place cum gândesti şi ce ai zis astăzi la şedinţa, ţine-o tot aşa!

Link to comment
Share on other sites

De astăzi voi fi subliderul vostru, vreau să vă spun câteva lucruri că să vedeţi toţi.

 

Sincer m-am săturat să văd prin orice mafie prin care mă duc membrii care injură în ultimul hal şi care vorbesc aiurea când nu trebuie. La unii vă este uşor să vorbiti şi să comentaţi aiurea la şedinţe şi la war-uri / activităţi, dar să vă daţi interesul pentru mafie vă este greu? Eu pe cine voi prinde că greşeşte, voi sancţiona, fără discuţii, să ştiţi de acum.

 

Prieteni? Da, am şi eu prieteni cu care răd şi glumesc, şi într-un fel vorbesc urât, dar dacă rizEa spune ceva pe [/f] la şedinţă, eu nu sar să îl injur sau să fac mişto de el. Ce urâsc eu foarte mult pe lumea asta, sunt oamenii care vorbesc neîntrebaţi şi se bagă în seamă când nu trebuie, asta va duce la sancţionarea voastră, credeţi-mă.

 

Mai mulţi îmi povestiţi despre b0d0 si cum era b0d0, sau cum era în alte mafii, şi de nu ştiu eu ce prostii, trăim în prezent nu în trecut, deci ne axăm pe prezent. Nu vă place ce fac eu aici? Plecaţi. Vi se pare că mă rog eu de voi să rămâneţi și să-mi tociţi nervii?

 

Eu sunt aşa cu voi fiindcă vreau ca eu, cu voi si cu rizEa să facem ceva din această mafie, nu să stăm pe ultimul loc ca altele pentru o perioadă foarte lungă de timp, va fi şi un timp în care glumim, facem caterincă etc, dar nu când suntem serioşi, atunci lucrăm în echipă. Atât am avut de spus.

 

Ca să-i facă Ceauşescu lui rizEa în ciudă.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Zww pentru sublider.

Imi pare rau ca nu m-am prezentat azi la sedinta. Nici macar nu stiam ca e pentru ca nu am avut accest la net toata ziua. Decat putin putin si nu apucam sa fac multe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.