Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cum mai este baietii? Ce mai face? E bine? Cum merge sisule? Alege-ti un sublider ba. Pune-l pe yoto ca e baiat bun

L-a pus deja

app, numai posta pe aici sunt niste intrusi pe la noi prin gang care urmaresc sa isi toarne colegii la lider, mai bine numai posta pe aici ca astia iti dau report ;)

Edited by rTn Sniper89
Link to comment
Share on other sites

Neata si va rog liniste si mike mai cu tupeu ca sa ii radem cand intra pe turf.

 

Gandestete la tactica pentru warul pe jizzy

Hai sa fim 30 minim

Link to comment
Share on other sites

Pabblo, stai linistit nu e nevoie de tine.

Am inceput sa cred sniper face demisiile doar pentru +1, am impresia ca a pus 4 demisii in ultimele 2 saptamani:))

Edited by AIM GabitzuXXL
Link to comment
Share on other sites

@@SP DonPabblo, AM ORGANIZAT EU CUMVA SI NU TIN EU MINTE ?

 

Tu nu esti in stare sa faci nimic ma.

Macar nu te mai baga in seama. mike se ocupa, nu eu


@, Nu ai frate ce sa ii ceri lui pablo, atata poate, atata face asa ca nu ai cum sa ai pretentii la el

Link to comment
Share on other sites

 

 

Am inceput sa cred sniper face demisiile doar pentru +1, am impresia ca a pus 4 demisii in ultimele 2 saptamani:))
Esti tu chior si cam idiot, am pus o demisie pe care am retras-o, dupa am mai pus una care a fost respinsa.Oricum, te las pe tine in factiune ca vad ca nu prea am loc de tine aici.Hai salut si sa ma suni cand iei lider
Link to comment
Share on other sites

N-a fost rau da nu va asteptati sa castigam.

@,

[AIM]PittbulL07 6 0 170 [AIM]PittbulL07 19 1

520

Sfat prietenesc, te stiu de cand erai rank 3 daca nu ma insel. Stii ca tot timpul te-am ascultat si te-am aparat, sa zicem asa. Stiu cum tragi. Scoate-l pana nu te prind, ca se vede prea tare .

Link to comment
Share on other sites

Pittbule scoate frate, nu ti-am zis nimic inca, dar nu e frumos cum il folosesti. Daca iei ban din cauza mea te superi, nu merita.

TTB -> Cheats = fara distractie. DAca jucati un joc, jucati-l de placere, nu pentru #valoare.

Valoarea pe care o dati este total | | cu adevarul.

3 / 4 ce aveti acolo si va stiti voi.

 

Slaba activitate colegilor.. daca vedeti ca nu sanctionez o fac pentru motivatia voastra, sa mai treceti pe la war. Ca sa va arat ca imi pasa cei absenti vor primi FW.

Link to comment
Share on other sites

N-ai cu cine... imi vine sa rad cand ma uit la TTB, cand erau rdt codati ziceau baaa dar codati sunt astia si nu mai stiu ce.

 

Acum va place ma? Ba va prind sarpele si ii tai coada daca mai ma suparati :)))

Asta e respect persoanele care nu joaca cu coduri. GG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.