Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, back de la liceu... ce mai ziceti?

 

Mike, Osvaldo a vb cu mine si mi-a spus dc nu a putut sa vina, si stie si Sisu ca i-am zis aseara in joc.

Sa dai edit, Multumesc.

Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

Salut, bine gandit sisule cu antrenamentul, si asta trebuie facut mai des, cel mai bine e dupa sedinta de duminica de la 8 sa facem un antrenament de 30 - o ora.

 

Dar obligatorie, fara ca plec undeva si dastea mai ales daca sunteti ,, prea buni la arme ,,

Frate dar voi inainte de waruri nu puteti sa mancati? Ca am observat ca jumatate din mafie se duce la masa in timpul warului. ( Ia o masura la asta sisule )

 

De acum eu o sa urmaresc activitatea la war, tot ce prind afk in hq ( in vw sau in afara lui ) o sa aiba fw... Hai sa ne organizam si noi odata si mai aduceti jucatori care stiu sa traga in mafie.

 

Va promit eu ca daca ascultati si vad ca respectati indicatiile care o sa le aveti la dispozitie pe parcursus warului nu o sa fiti sanctionati nici atunci cand o sa pierdem. ( Doar daca ascultati, daca doar 1 nu asculta si face de cap o sa fiti toti sanctionati ).

 

Sper sa intelegeti ce vreau sa zic si cred ca multi dintre voi ganditi la fel, trebuie sa lucram in echipa si sa incercam fiecare sa ne implicam ( NU ai timp? nu ai ce cauta aici ). Sisule sa accepti 5 invoiri pe war iar cine nu se invoieste pe forum sa nu mai fie invoit deloc.

Link to comment
Share on other sites

Ma bag pe alt joc ca ii event.

Activitate frumoasa la antrenament.O sa faca sisu si niste evente pe /f cand suntem mai multi.O sa fie frumos.. mai scapam de nervi la waruri :D

Nb.

Link to comment
Share on other sites

Salut, tocmai ce am revenit si eu de afara..Da cnv rob skil4 ?

La antrenament sa nu vii ma, ca tu stie digal, tu avut magie. Am dat azi 3 roburi.

 

 

Eu ma bag la somn, maine ma trezesc la 08:00 ca am meci. Ne auzim dupa 14:00.

Link to comment
Share on other sites

Neaţa! Ce faceţi? Eu merg la o fundaţie. Al doilea interviu săptămâna aceasta. Ne vedem pe la 14:00 (dacă nu ies afară). Baftă!

Link to comment
Share on other sites

Hello every body, I wish u aid mobarak all !

Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am ajuns si eu de la gratar. Ce mai faceti? Poate ne vedem in game mai tarziu. Succes si mersi Beet pentru avatar :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.