Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Deci din cauza ta, a bunul tau simt sau cum il numesti, Pabblo care facea + a iesit, Sisu risca sa ia AV la functie. Din cate am vazut eu pe /f , ti-o cam cautai cu lumanarea. Daca erai cum zici tu ca esti, il ignorai, il lasai in plata lui, si totul era bine. Da de ce dracu sa fie bine cand poate sa fie rau?

Link to comment
Share on other sites

GG pentru azi. Hai si mai multi vreau 25 on si cel putin 20 pe turf hai sa facem treaba !!

 

Felicitarii si nu uitati de attack. Noapte Buna.

Link to comment
Share on other sites

Good night all, see you tomorrow in wars .

Link to comment
Share on other sites

Hai sa ne facem 20 azi sa castigam pe taxi si avem sanse si pe medici dar sa ne miscam repede.

 

Ne vedem la waruri succes.

Link to comment
Share on other sites

Sunt nab si imi place scoala

eh se mai intampla..

 

 

@AIM TyKy Daca nu ar mai accepta toate invoirile facute doar ca nu au chef de war, si toate inactivitatile penibile, si sa sanctioneze TOATE absentele la war, o sa se invete astia minte si nu o sa mai lipseasca aiurea si sa isi bata joc de gang. Sa fim macar 30 la war.

Edited by Tovarasu WiSsh
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Pimps!

Am plecat si eu la colegiu, ne auzim diseara la war-uri sau mai devreme.Baftalo!

PS: Sisu, daca nu intru azi la war inseamna ca a intervenit o problema, nu mai fac invoire pentru ca nu sunt sigur ca nu ajung.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM TyKy,Trebuie sa ne gandim la niste tactici si la turfurile de langa hq, daca iau verdant tot ls o sa inceapa in Lv mai mult ca sigur, cum au vazut ca pot castiga or sa dea attack pe noi acolo pe langa hq, parerea mea

Trebuie sa fim 30+ la war si o sa fie win toate

Ps- dau eu testele cu cei acceptati :D

Link to comment
Share on other sites

Good morning guys, how are u today ? don't forget we have war with pier69 !!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cu, v-am mai zis. Numarul de invoiri la war o sa fie de 5, daca sunt deja 5 inactivitati active nu mai acceptam.
Deci daca nu sunteti cel putin 25 la war o sa fiti sanctionati.. Imi pare rau dar trebuie sa o facem.
Sisule de azi incolo sa te ocupi de asta in fiecare zi de war cu 1h sau 30 min mai inainte.


Astazi oricum filmez toti rambo si pe toti care nu asculta.
Multumesc!

Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.