Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu ti-am zis tie ceva. Aia cu lasatul de jok a fost ca am avut o problema in familie si nu puteam sa vin dar am rezolvat stai calm. Succes

 

 

Oare de ce te-ai lasat de joc chiar inainte sa iei rank 4, la doar 2 zile dupa ce ai luat fw?

 


 

 

 

18.09.2014 21:04 Southern Pimps Got rank 4 24.08.2014 00:34 Southern Pimps Received FactionWarn

 

 

Eu sunt ala care a stat pentru rank totusi? Am avut mai putin timp cumulat din inactivitati decat tine, daca nu te punea sisu sublider acum banuiesc ca nu mai erai in mafia asta, luasei rank 4 mai stateai si tu putin si sa iesi nu?:>

 

Problemele astea in familie vin mereu inainte sa iei rank sau dupa ce iei fw?

 

 

Penibil tyky, esti o persoana josnica, caracter 0, hai sariti toti cu report pe mine.

 

Apropo, nu uita cum vorbeai de fratele tau, pabblo, imediat ce luase sublider dupa ce te scosese pe tine, si in fata, esti fratele meu, etc=)))))))

Edited by AIM GabitzuXXL
Link to comment
Share on other sites

Neata.

Va astept si azi in numar cat mai mare si castigam iar.

Firule ramai te rog mult ca avem nevoie de tine si esti un membru de nota 10.

Hai sa nu lasam pe bratveti sa ia lv. Ca daca pierd si azi o sa inceapa sa se certe. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.