Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A fost bine. Pacat de primul war. In primele 10min aveam 15-2 :). Apoi, v-ati dus rambo si evident nu mai aveam pozitie de tragere. Unde ma duceam, veneau 8 bratva pe mine si nu am mai miscat.

Banca e foarte usoara de castigat.

 

 

Ne auzim maine

Link to comment
Share on other sites

@@SiSu cu S, Vezi ca postez acum sanctiunile sa le pui in practica!

 

 

 

 

Cum ma frate sa iau FW ca nu am fost la un war ? :| Sunt online in fiecare zi si o data lipsesc ca merg la masa sau sa mi fac dus si gata FW, doamneeeeeeeeeeee, ma rog cum crezi tu ;) ..Nici macar nu era nevoie de mine, la waru respectiv

Edited by AIM Rowe
Link to comment
Share on other sites

@,

Imi dai fontu si acel mod cu rosu! Astept link!!!!

Noapte buna!

Ce font? Ca este cel clasic..

Si ala cu rosu ti-l dau maine ca acum sunt pe telefon. Pwpz

 

Edit: hai ca am intrat la pc sa iti dau modul rosu :

http://www.mediafire.com/?a1qpaz8v6cppm6c

 

Sampgui si mouse le bagi in folderul gta san andreas.

Daca mai vrei ceva imi zici.

Meh ce nu fac eu pentru tine:) :* .

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Mă bucur că și astăzi au decurs relativ ok wărurile sper ca mâine să ne extindem mai mult sau măcar să ne păstrăm așa. Felicitări băieți. Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Rowe mereu e nevoie de toti.

Ai anuntat pe cineva? Daca eu sau sisu ziceam Da dute atunci erai invoit.

 

Asa o sa procedez la fiecare zi de waruri pana incepeti odata sa ascultati si sa veniti la war.

Gura mare o aveti ( nu toti ) si mari coordonatori sunteti, dupa ce ca va wxplic in cel mai mic detaliu ce sa faceti... Nici atunci nu sunteti multumiti.

Puteti sa va suparati (nu imi pasa) atata timp cat imi pasa de voi, macar ascultare va cer si o sa fiu ingaduitor!

 

SPER CA M-AM FACUT INTELES!

Link to comment
Share on other sites

Rowe mereu e nevoie de toti.

Ai anuntat pe cineva? Daca eu sau sisu ziceam Da dute atunci erai invoit.

 

Nu a zis nimeni ceva de coordonare, doar ca ar trebui sa fi mai calm. Pe SI ai zis ca dai /q, dar nu ai iesit, am ramas si am castigat. Deci zic sa fi mai calm si sa coordonezi in continuare, pentru ca o faci excelent si iti zic ca toti ne dam silinta in certainrtain facem.

Aceasta este parerea mea.

Hai ca vorbim dupa scoala, bafta.

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Si eu pe la franceza alaturi de lung barosanu' care este atent la profa.

Vorbim dupa scoala, servus.

Link to comment
Share on other sites

@,@, @, M-am enervat pentru ca mi-am dat toata silinta sa castig toate warurile si drep recompensa faceti misto si dastea.

 

Cand pierdeti nu va place nu? Nici mie dar macar sa pierdem din cauza codatilor sau altceva dar noi pierdem DIN CAUZA astora care se cred RAMBO!

Asa ca daca nu vreti sa ascultati nu mai ma implic si ne vedem fiecare de treaba noastra? E bine asa? Daca da asa facem de acum sa vedem unde ajungem asa.

De cand am inceput acum de cate ori am pierdut din cauza organizarii mele? Doar atunci cu rdt dar si atunci v-am zis la gara si voi tot mergeati la cladirea aia rosie.

 

Link to comment
Share on other sites

Back si eu de la liceu..Ce faceti ?


@, Corect, trebuie sa ramai calm indiferent de situatie, daca te enervezi asa mereu... nu e chiar OK ;) incearca sa fii mult mai calm, e un joc in primul rand.

 

Succes la scoala @, :*

 

 

Buna dimineata!

 

 

 

Mersi boss :*Dar nu prea frecventez orele de curs :))))

Link to comment
Share on other sites

@@AIM TyKy, Pai baga-le si tu in cap la sedinta, ca daca sunt palete sa nu mai avanseze. Eu,unul care stiu sa trag fara coduri ma pot duce, ca drept dovada pe aero, avusesem la inceput 15-2 ;), dar din cauza unora am ajuns la 15-9. Trebuie sa fii calm si sa coordonezi in continuare pana se termina warurile. Daca nu asculta si au si scor negativ, fw ;).

 


 

Back de la liceu, azi nu stiu daca voi intra, sunt la sala.

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Pai pana la urma ajungem si acol! Dar momentan sanctionez inactivi!

 

Te inteleg ca tragi bine dar daca tu pleci aiurea mai vin 4-5 dupa tine, ai vazut si eu! Dar o sa rezolvam la sedinta! Imi pregatesc tot ce trebuie sa vb !

Link to comment
Share on other sites

@, Bine ma hai ca fac si asa ca de tine nu scap :))

 

 

Deci -5 la war FW !

Nu vine la war FW !

Nu are secunde FW !

 

Sa vedem daca va potoliti dupa si intelegeti ce vreau de la voi!

Link to comment
Share on other sites

@, FVR cereti odata ca dupa o sa dau, dar daca eu sunt langa baricada si nu dau atunci asteptati si voi! Ca nu e greu!

 

SPAM CU FVR AMENDA DE 5k !

Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.