Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, tocmai am ajuns acasa.. Un 7 la bio si 10 la info <3, perfect pe ziua de azi,huhue.

 

Talibanezii astia ma dispera cu codu', respectiv desyncul lor de asiatici sau africani. Trag in ei 10 cartuse si ei in mine.. si cred ca am eu desync, apoi ma duc si vad ca-mi iau secunda de la altu' eu crezand ca e lag/am desync,.

 

Sper sa fiti ACTIVI SI SA ASCULTATI. GANDITI SI VOI LA WAR CA NU E GREU. DACA TIKY SPUNE TOTI ACOLO, PAI GANDITI MA CAND MERGETI TOTI ACOLO. Trebuie sa fii incompetent sa te duci intr-un singur loc si sa-ti lasi adversarul sa te omoare din toate directiile. Daca tyky zice mergeti acolo, pai toti in preajma acelui loc spus de tiky, nu in acelasi loc ca s-a vazut aseara ce ati facut ;). V-ati pus toti intr-un loc si v-au bagat la jumate si ne-au dat clear din toate partile. Nu asa se face, dragilor. INCERCATI SA BAGATI ADVERSARII LA JUMATE SI II LUATI DIN CEL PUTIN 2 PARTI.

Dute ma ca ai luat 6.50 ca slabu si 10 pe spatele unei colege fmmmmmm.

Bafta Sisule, nu trebuia, dar o sa iti cam para rau intr-un noment.

Sa vedem cine este urmatorul lider. Hmmm..

Back de la liceu si eu. Ne vedem diseara la war. :)

 

Ps. Tyky tu dai bac-ul anu asta si iti batu capu pe samp? Lawl. Ciudata chestia

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Mda, nu am apucat sa vorbesc cu sisu care-i baiul, dar sper sa ramai cel putin rank 5, sa nu te dai batut. Inteleg ca nu mai ai timp sa te ocupi de functie, si ca dupa un timp te saturi de acelasi lucru...dar speer sa nu te dai batut si sa ramai sa ne distram impreuna, in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Macar sa vina un lider la fel de bun si de treaba precum sisu...

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Cam liniste pe aici, azi sper sa luam 3/3.

Zic sa nu mai speri ca mica facem ca ieri.

Oricum sa vedem cine se mai implica, acum ca sisu lasa liderul...

Sa speram ca putem sa facem fata celorlalte gang-uri.

Link to comment
Share on other sites

@@Shaw, Frumos avatar :X Sa speram ca o sa facem 3/3 dar e cam greu...

 

Daca ascultam de tine si venim pe turf avem destule sanse. Daca nu ascultam e cam nasol.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/13075-southern-pimps-imagini-si-suveniruri-images-souvenirs/page-49#entry3583372

Check this. Multumesc pentru toate momentele frumoase si rele uneori. Ramanem cei mai buni prieteni. Sa aratam astazi ce putem, de maine s-ar putea sa nu mai fiu pe aici. ( Sper sa ramanem inca si sa ia lider cel care ne-am propus. )

Link to comment
Share on other sites

@@SiSu cu S, Noi iti multumim ca ai fost alaturi de noi si ai crezut mereu in noi. Un lider de nota 10. Daca iti aduci tu aminte cat ne-am certat noi 2 la inceput si pana la urma am ajuns sa conducem. Nici pana acum nu imi vine sa cred :D si imi pare rau de tot de ce s-a intaplat.

Sti ce am vb si asa facem !

 

 

Pimps Boss Sisu : BOSS de BOSS ! pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Cred ca a fost singurul lider care stia cand si cum sa isi sanctioneze membrii, de multe ori trecea cu vederea. Cred ca o sa ii ducem doru.

pwpz, sa ramai rank 5.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara bajeti, back si eu din oras...Zic sa nu ne mai certam atat din cauza unor waruri..Pana la urma conteaza sa te distrezi nu sa iti faci nervi..Noapte buna !

 

 

Da, este adevarat dar te simti nasol cand pierzi pentru ca stii ca gangul tau poate sa castige dardin cauza unora pierde..

Acum asteptam sa vedem ce lider vine, apoi sper sa readucem pimps pe un plan egal cu celelalte ganguri.

#noaptebuna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.