Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru ca Richie accepta prea multe invoiri....

Oricum, daca maine nu suntem peste 30 on si cel putin 20+ pe turf, ne ia Rdt creek LV

Deci, ar trebui sa incepeti cu sanctiunile. Ca de azi inainte nu mai este asa usor...

#noaptebuna.

Link to comment
Share on other sites

It was good wars today but we didn't organize our selfs in the 3rd war VS RDT, but we will do that next time.

 

Good night !

Link to comment
Share on other sites

Ryakk, nabule nu pleca. Toate se vor rezolva la timpul lor.

Nu cred. Sa intri maine sa te bag la /friends, ca nu am pe nimeni. Am uitat sa bag. :))

 

Edit: sniper da si mie sunetele alea care I le-ai cerut lui Lung.

Nabete, cica nu le mai are (minte), si nu mi le da.

Pls pls. :*.

Daca ies, schweep o sa tinem legatura.

Lav iu. :*:*

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

 

@, Warul cu rdt l-am pierdut pentru ca ei s-au asezat pe 2 cladiri iar Richie cand a zis sa mergem sus in parcare, doar cativa au mers, restul s-au dus unde le-a taiat capul. Iar pe cei care se invoiesc de 3 ori pe saptamana ii poate rezolva usor punand doar o invoire sau 2 pe saptamana asta nu e un motiv ca sa-ti dai demisia. Nu fi nab si retrage.

 

#Ne auzim diseara la wars, nu cred ca o sa intru in game pana atunci, succes.

Link to comment
Share on other sites

@, Esti cel mai mare nub daca pleci....

 

Salutare, revin si eu diseara ... degeaba imi fac timp sa vin la waruri... ma enervez degeaba si ma cert cu adminii..... mereu uit ca e un amarat de joc si ca n-are nici-o importanta in viata reala :(

Edited by GQ Costelfcrb
Link to comment
Share on other sites

Multumesc de incurajare. Din decizia lui Richie se pare ca si astazi voi ramane alaturi de voi la war.

Sunt curios cum o sa mearga ziua de astazi( warurile) si apoi o sa vad cat va mai tine sederea mea aici.

Pana atunci, back de la scoala. E bine ca saptamana asta s-a incheiat pentru mine.

Ne vedem ingame, servus.

Sniper: mz we, iti dau un laion mai tarziu, pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.