Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Ce arfe de 2 lei ti-ai luat pe tine ... Vai de capul tau :)

Taci acolo. Nu știi de ce am făcut demisia așa. Nu se merită nici atâta respect.

 

Se știe să se zică "pune pilă de moderator" și "când iei global să-mi dai moderator", dar dacă am eu ceva treabă și fac inactivitate "ori te dau afară, ori îți dai demisia".

 

Ce pot spune, eu primesc ban, el primeste kick. http://imgur.com/a/6TJi1

Atata favorizare/invidie n-am vazut. Nu ma asteptam la William, dar na, unu nu-i mai breaz dintre ei.

Sancționările se aplică în funcție de nivel și de gravitatea bugului. Este normal să-i dea lui kick, la level 14, dacă ție ți-a dat ban o zi la level 80.
Toți ziceți că sunt favorizări, că suntem lingări și așa mai departe. Când ajungeți în staff, veți vedea cum să treaba de fapt.

 

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

 

Taci acolo. Nu știi de ce am făcut demisia așa. Nu se merită nici atâta respect.

 

Se știe să se zică "pune pilă de moderator" și "când iei global să-mi dai moderator", dar dacă am eu ceva treabă și fac inactivitate "ori te dau afară, ori îți dai demisia".

 

Sancționările se aplică în funcție de nivel și de gravitatea bugului. Este normal să-i dea lui kick, la level 14, dacă ție ți-a dat ban o zi la level 80.
Toți ziceți că sunt favorizări, că suntem lingări și așa mai departe. Când ajungeți în staff, veți vedea cum să treaba de fapt.

 

 

Ai vorbit, taci drq, n-ai fost de fata.

Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe, Aaaaaa si eu sunt in staff dar am cu totul alta parere de cat a ta si tind sa cred ca stiu de ce avem opinii diferite dar nu vreau sa scormonesc rahatul. Succes pe mai departe.

 

PS: Ma ajuta si pe mine cineva cu o problema?

De curand am reinstalat windows`ul si acum am o problema cu CLEO, iau crash mereu cand il bag...

Vro solutie? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu iti mai baga cleo,sau sterge codurile ca si eu primesc crash de la ele :)) <<joke>>.

Nu sstiu ce sa zic.

Neata, azi scoala. Vorbim...

Link to comment
Share on other sites

Va salut de la muzica.

M-am gandit mai bine si o sa recurg la inactivitate ca am de invatat pentru teze/teste.

Link to comment
Share on other sites

@, Iti da crash dupa ce ai bagat KMF-ul in cleo? Mie mi s-a intamplat asta zilele trecute. Si am rezolvat miraculos: am sters kmf din cleo,am bagat inainte ceas fixed, dupa am bagat din nou kmf si a mers. Vezi poate merge asa si la tine, ca la mine a mers :))

Link to comment
Share on other sites

Hai Noroc bai baieti.

Ce faceti?

Nu veniti sa dati si pentru mine o teza, pls?:))))

Dau +1:))))).

O sa se prafuiasca rau pc-ul, ca nu prea il mai ating pana dupa teze.

Mai vorbim pe forum, oricum.

Va pwp. :*

Link to comment
Share on other sites

@, Eu ti-am zis sa-ti dai un ciocan in cap.... baga si tu samp R1 si asigurate ca ai instalat in folderul cu gta...

 

Shaw...n-ai de ce sa-ti faci nervi :)) ar trebui macar sa intri pt fvr, chiar avem nevoie noi cei care mergem ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.