Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

IplHdCA.jpg

 

Asa cred, depinde la ce se refera :-??

 

"DM-ul este permis intre gangsteri. Nu este permis sa strici evenimente, licitatii, parade, etc pentru a-ti satisface pofta de DM." n-a fost prea explicit kelton ;))

Edited by costelfcrb
Link to comment
Share on other sites

A zis clar rizea sa lasam spamul, pentru ca putem fi sanctionati.

Deci fara spam. :(((((( o sa fie greu, i love spam.

Link to comment
Share on other sites

Costel, astea sunt reguli impuse de admini pentru lideri, daca ai ceva impotriva cu asta cearta-te cu ei, eu nu am ce sa fac in privinta asta decat sa respect aceste reguli.

Necomercial, la urmatoarea abatere o sa primesti report + o sanctiune in game.

 

PS: Cum eu pot sa respect aceste reguli si voi puteti, nu este asa greu.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica problema:

As vrea o parere pentru urmatoarea chestie:

Ce ar fi mai bine: sa imi cumpar fifa 14 din magazin sau este bun si ala de pe origin?

Bani pentru cel din magazin nu cred ca am in momentul actual, asa ca as vrea o parere despre fifa 14 de pe origin.

 

Again sheful paginii.

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica problema:

As vrea o parere pentru urmatoarea chestie:

Ce ar fi mai bine: sa imi cumpar fifa 14 din magazin sau este bun si ala de pe origin?

Bani pentru cel din magazin nu cred ca am in momentul actual, asa ca as vrea o parere despre fifa 14 de pe origin.

Si daca il cumperi din magazin te va pune sa-l activezi pe Origin, deci e acelasi lucru..

P.S. Pe Origin Fifa 14 e 24,99 euro iar in magazin e in jur de 50 de lei.

Edited by G h O s T x VIP
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica problema:

As vrea o parere pentru urmatoarea chestie:

Ce ar fi mai bine: sa imi cumpar fifa 14 din magazin sau este bun si ala de pe origin?

Bani pentru cel din magazin nu cred ca am in momentul actual, asa ca as vrea o parere despre fifa 14 de pe origin.

 

Again sheful paginii.

 

Filelist man. We are pirates, we shall conquer the internet.

Link to comment
Share on other sites

@, EU vreau sa joc online, ca de single player m-am saturat.

Si nu stiu daca e asa bine sa il iau de pe origin si daca sunt si playeri multi cu care sa joc.. :(

Link to comment
Share on other sites

Radule ai grija cu aceste comentarii, sa nu care cumva sa te sanctioneze rizea.

Noapte buna.

Ps: Pana mea, astea sunt regulile.

Link to comment
Share on other sites

@, nu are el treaba, dar au adminii.

Cum a zis si rey acum ceva timp, din cauza ca liderul nu isi poate potolii membrii sa nu mai faca spam in topicul de discutii, tocmai el poate fii sanctionat.

Sunt niste reguli la mijloc, pe care, daca nu le respecta, rizea risca anumite sanctiuni. De aici si toata treaba ca nu avem voie sa facem acest topic un chat, desi daca ma uit la alte ganguri, sunt mai rau ca noi si nu au patit nimic.

Link to comment
Share on other sites

 

neata ba, ma bag la somn :))kanye.jpg

 

 

Raducu, la urmatorul post de genu ai report + o sanctiune in game.

 

PS: Ryakk nu le mai explica nimic, i-am avertizat eu ieri, daca nu o sa inteleaga o sa fie sanctionati.

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

 

Raducu, la urmatorul post de genu ai report + o sanctiune in game.

 

PS: Ryakk nu le mai explica nimic, i-am avertizat eu ieri, daca nu o sa inteleaga o sa fie sanctionati.

gata sefu, sunt cuminte :)))

#neata m-am trezit cu chef de viata, ne vedem in joc sa va omor pe toti

Link to comment
Share on other sites

Bă rizea eu îi voi avertiza mereu pentru că nu am chef să plece membrii buni, că au fost sanctionați aiurea.

Nu este datoria mea sa îi avertizez, știu, dar te ajută si pe tine si intreg gang-ul ( daca ințelegi ce vreau să spun.

Link to comment
Share on other sites

Salut all,de azi se pare ca suntem colegi,sper sa ne intelegem bine si sa facem o treaba cat mai buna impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa va reamintesc.

PS:

*Incetati cu spamu si cu posturile aiurea in acest topic. Daca vad posturi gen "Salut, ce faceti?" "Neata" ..etc sau orice alt post pentru +1, o sa inchid topicul si o sa fiti sanctionati atat in joc cat si pe forum, folositi acest topic pentru discutii serioase legate de factiune, daca aveti ceva probleme legate de SA:MP, PC, moduri sau altele. Puteti sa va salutati si in joc pe /f sau pe orice alt mijloc de comunicare, dar nu aici. Sper ca ne-am inteles si aveti grija ce faceti, nu iert pe nimeni.

*Apropo de war-uri, o sa va spun in joc si pe forum cand o sa dam /attack dupa ce o sa facem un meeting intre liderii de gang, pana atunci nu mai intrebati de war-uri.

@@rizEaa,

asta a zis rizea, acu o pagina, poate cei noi sau cei care nu au controlat forumul de mult timp, nu stiu de aceste "cuvinte".

Skz, rizea nab, mos craciun, dar nu am chef sa ramana acest gang fara membrii pentru ca sunt sanctionat dintr-o regula idioata. :D

Salutare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.