Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, a da stai ca am uitat.

ITi dau pm imediat sefule.

 

 

edit: Barosane bagi asta in cleo 4.1 si dai ingame ce skin vrei tu prin comanda :

/skin 0-299 si ca sa revi la skinul tau noraml dai comanda /sskin 0.

http://ge.tt/4PtMiS72/v/0

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

@, Multumim. Si gangul Southern Pimps iti ureaza tie si factiunii din care faci parte sarbatori fericite alaturi de colegii tai si de cei dragi tie.

Sanatate.

Link to comment
Share on other sites

Incetati ba fratilor cu urarile astea de facut +1. Ai topicul gangului tau si poti zice acolo ce urar i vrei pana iti vine rau.

Incetati cu urarile in acest topic, faceti spam aiurea

Link to comment
Share on other sites

Cica hack. =)))))))

Ba nu exista asemenea hack-uri, este doar un bug. :D

 

Ba Schweep de unde si numele asta ma? =))) zici ca esti razboinicul luminii =)))

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

@@South Padr3, iti putrezeste tie curu la PC ba, ca eu dau /wank de numai pot <<joke>>, eu unu am stat mai mult pe la un vecin. :D

@, morr =)))))))))))))))))) gg, tot zici ca esti Razboinicul Luminii. =))))

Link to comment
Share on other sites

Ba nu mai zice glume dastea ca apoi te cred astia.

Ca sa fiu 100% sincer nu mertam un fw si rizea a zis perfect. Pack m-a provocat. Cred ca daca stia sa se exprime frumos nu il jigneam. Pe deoparte a fost si vina mea si recunosc acest lucru, dar iti spun ca acest player este un "nimic". Am mai dat escape cu el si cand aveam 20% la gard a dat /snitch si are oftica pe mine pentru ca il fac de ras la deagle. Sunt multe, chiar foarte multe de zis, dar vreau sa inchid acest subiect. Am fost reclamat, am primit 1 Av si aia e. Pe viitor incerc sa fiu mai calm.

Noapte buna baieti si fete ( costelmoierapid).

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.