Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Bogdan phR, retrage drq aia. nu ma enerva si tu.

 

 

 

Poate cand o sa invatati sa ascultati toti, castigam tot orasul. atat trebuie..sa ascultati si sa ganditi.

 

 

 

@@rizEaa, vezi ca mi-ai dat transfer doar 15k nu 20k cat trebuia... :D :D :D

Edited by AIM DoKy
Link to comment
Share on other sites

Ceau coooi' , ce faceti? N-am mai postat de la rank 1 aici, adica de acum vreo o luna si ceva =)).

 

Rupem azi la war? Rupem cum sa nu rupem.

 

Check this:

 

 

 

Pareri? :>

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, duminica doresc o sedinta cu voi, si nu doresc sa lipsiti, vreau sa refacem treburile, war-urile sunt pierdute din cauza ca nu ascultati.

Trebuie sa ne punem la punct, adversarii din Bratva au crescut ca "numar" si ca talent :) avem nevoie de organizare pentru a castiga war-urile.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Maine 16.02.2015 la ora 19:40 vreau sa fiti in HQ in linie fara prea multa vorba.


Cine intarzie primeste amenda 1.000$, doresc un numar foarte mare de membrii la warurile de maine, avem de cucerit si de aparat zonele. Nu doresc invoiri.


Topicul invoirilor se inchide la 18:00. Primele 5 locuri sunt premiate cu 5.000$ ultimele 3 amenda 5.000$. Pana ce nu intra liderul ascultati de un rank mai mare. O seara buna.


Coordonatori si membrii de care sa ascultati : RANK 4 + . Maine doresc o organizare cat mai buna la waruri, cu cativa membrii avem de discutat. Sper ca noaptea asta sa fie un sfetnic bun pentru majoritatea membrilor. Impreuna suntem puternici, singuri nu ajungem nicaieri.



NU ACCEPTAM INVOIRI. Cine absenteaza maine FW. Dorim 35 de membrii la WARURILE DE MAINE. O seara buna.


AVEM 2 attack-uri ce doresc sa le castigam si 1 DEFFEND ce doresc sa tinem turful !


Fara invoiri.


Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

@, Sa-ti fie rusine pentru ce ai facut.

 

#Sper sa nu sariti cu demisiile si sa ramaneti in continuare aici, o sera buna sa aveti.

 

 

@Quasar, ai incercat sa faci o gluma? ca nu ti-a iesit. Nu am nevoie sa stiu ceea ce stiam deja ca esti un om cu doua fete. " :) "

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Vai da incredibil ce rapid s-a miscat Rey cand a raspuns la reportul lui Rizea...toata stima Rey..asa ceva rar mai vezi :X

In alta ordine de idei, maine sa va prezentati la wars, nu conteaza daca n-avem lider, ca se poate merge si fara lider la war...

Bafta Rizea mai departe, ai fost si o sa fi un prieten bun si adevarat, sanatate si numai bine..

Sunt curios cine o sa ia lider, va urez bafta la toti!

O seara buna si mult succes la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Sper sa ramaneti in continuare, trecem printr-o pasa proasta, vedem cine va lua lider si ramanem in continuare si vom aduce membrii sa aducem factiunea pe primul loc.

Tin sa cred ca liderul care vine nu va destrama factiunea.

Link to comment
Share on other sites

Am ramas uimit cand l-am vazut civil pe rizea, am zis ca e o gluma(voi stiti mai bine cei cu postu') :)...trebuia sa se abtina de la comentarii, dar asta este mergem inainte. Avem 2 attack maine, poate veniti :)) chiar daca n-avem lider..

 

Noapte buna, ne auzim maine cand ajung de la servici :D

Link to comment
Share on other sites

Va urez succes tuturor, a fost frumos cat a fost, m-am simtit bine alaturi de voi .... ma rog, de unii dintre voi de altii mai putin, pentru ca au fost nesimtiti fata de mine. Ce sa zic.. pacat ca s-a terminat asa am vrut sa fac ceva dar na, ce sa faci cu atatia ......... ca nici n-am cuvinte sa-i descriu pe unii. Sper sa nu destramati factiunea si sa luati orasul. Mult succes inca odata si sper ca noul lider sa faca o treaba mult mai buna decat am facut eu.

PS: Multumesc lui PhareLL, Sprites, Padr3, Doky, Firu, Costel, Carrey FreeS7yller AndreyNh0 si celorlalti pentru ajutor. Va pupa TATA! LVMOV.

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

 

RESPECT Rizea. Ai fost un adversar pe cinste atata timp cat noi ne.am putut numi adversarii tai. Imi pare rau ca nu te.am lăsat sa iei LV, dar asta e, prietenia e prietenie, warul e war.

Ai depasit si vechiul tau record de 4 turfs, ti.Ai dus destul de bine acest "mandat".

 

p.S: Cel care a facut acel post, esti cel mai mare nesimtit. Probabil stiai ca oricum in scurt timp Rizea (ce te arde fundulet cu nivea) urma sa lase liderul. Nu ai putut sa il mai suporti cateva zile no? Te.Ai simtit bine tare cand i.Ai dat FP, gg, esti un mare sef.

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Rizea a fost, este şi va continua să fie o emblemă pentru această facţiune, tot respectul pentru tine "moşule"!
Înainte să intru în facţiune nu te cunoşteam prea bine, însă, cu timpul, am realizat că eşti un lider foarte bun şi un prieten şi mai bun.
Îmi pare rău că s-a ajuns în această situaţie, însă noi vom duce tradiţia mai departe!
#LVMOV!

@, tot respectul pentru tine, rar mai vezi adversari cu fair-play!

Link to comment
Share on other sites

Salut, Katzuno ai tot respectul meu. Vreau sa cred ca liderul ce vine nu va destramă factiunea, sa aducă un nou sublider, din partea mea daca factiunea rămâne la fel continui si eu ajut si toti membrii aduși de mine fiind in număr extrem de mare.

Link to comment
Share on other sites

Salut, Katzuno ai tot respectul meu. Vreau sa cred ca liderul ce vine nu va destramă factiunea, sa aducă un nou sublider, din partea mea daca factiunea rămâne la fel continui si eu ajut si toti membrii aduși de mine fiind in număr extrem de mare.

 

Boss ai tot respectul meu, sa sti ca nici o data nu am tinut dusmanie doar pentru simplul fapt ca suntem ganguri rivale.Eu cred ca ori tu ori Sprites luati lider si sper ca 1 din voi sa ia pentru a avea un adversar pe masura in batalia pentru lv.Asa daca vine un lider care nu-si da interesul ar fi o misune prea usoara pentru noi.Vreau sa-i urez bafta lui Rizea s-a dovedit fiind un adversar pe masura si sper in continuare ca unul dintre cei 2 sa ia lider.Vreau sa va urez bafta voua tutror (pimps) la war.Va pwp salut

Scuzati greselile de exprimare am scris de pe telefon

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.