Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@rizEaa, Imi pare rau pentru ce s-a intamplat, imi pare rau ca nu am putut sa stau mai mult aici, dar asa cum am zis la inceput, ajut pana recruteaza baietii. Iti multumesc ca ai fost ingaduitor cu mine cand o pupam toti pe Larisa, iti multumesc ca nu mi-ai dat FP asa cum ai zis de 100000 de ori. Mersi ca ai fost un lider extraordinar care a creat un colectiv minunat. Chiar daca Pharell a facut in toate felurile cand am iesit, eu nu m-am suparat. Multumesc pentru timpul acordat, multumesc pentru timpul petrecut in factiune. Ai fost extraordinar. Eu deseara am proba 3, iar daca nu reusesc sa strec, sper ca urmatorul lider sa fie unu' bun, unde ma pot intoarce. :*

 

Katzuno, stii ca te respect si ca am facut-o mereu.

Link to comment
Share on other sites

Ca un ultim post vreau sa va urez succes putinilor membri ce au mai ramas in factiune, am adus PIMPS alaturi de Richie apoi de Rizea intr-un stadiu ce putine gang-uri sunt, de ramas as fii ramas daca Frestyle se tinea de cuvant si pastra totul la fel, alegerea a fost facuta de el, a decis ca asa o sa fie mai bine pentru el si factiune. De nu va aveam pe voi, nu ajugeam aici, adica in "VARF" si tin sa va multumesc, am facut o a doua casa dupa Verdant Family, am aratat ca indiferent de adversarii cu tagurile [b0t] [aim] nu am cedat si am ridicat steagul invingand. De mult nu am mai trait astfel de clipe, adica din 2013 de cand am avut lider Verdant Family, conferintele pe skipe, injuraturile lu' PauL si a altor membri ma vor face sa imi aduc aminte de buna "vreme" ce a fost in Pimps. Multumesc membrilor de rank 4 + Firu, Padr3(fratele meu de sange roz ) Costel, imediat s-au inteles cu jucatorii veniti cu SpriTes. "Ai mei sunt cei mai tari soldaţi adică
Nu pun botul când voi propagaţi panicaaa"

Pe viitor, Frestyle, incearca sa aprobi cuvintele spuse, nu vreau sa intru in discutie ca nu imi sta in fire. Ne vom saluta la waruri, voi merge sa il ajut si pe Sidorov cu Tsar Bratva. Va salut si aveti grija de voi, poate in viitor ne vom revedea pe /f .

Remember Pimps FAMILY ! SpriTes, Andreynh0, Justasir, Firu, Padr3, Rizea, PauL, Printu, TurneR, Cyreasa, Deepay(piticu') Zesty, KiniTo, SIsu, Shadow, Shockwave( multumesc de ajutor, bro oricand ai nevoie de ceva ma cauti ) Taylor, Carey , Excision, D3nver, Wish, Tinkode, Stavros. Lord, Kenan, Skrilex, Sassori, Shaw. my best friends. PIMS ALL THE WAY !

Succes cu factiunea Frestyle, alaturi de Ezekel ak Oscuro :) !

 

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, MS ce ai facut pentru gang, respect.

 

Salutare smecherilor, iar veti ramane fara HQ dar asta e, freestyler nu stiu ce sa zic, gg dar nu te vad cu mai mult de 1 turf mai ales cu ezekel. Sa nu uitam cum faceai cand aveai rank 4-5. poate te-ai schimbat , nu stiu, succes

 

 

 

Un video frumos, asa sa cuceriti un oras activi si ascultatori, topicul e inchis pentru poze, am postat aici.

Link to comment
Share on other sites

Hm, ce sa zic....pacat ca ati plecat cam multi de aici, nu prea stiu care a fost motivul.... a fost frumos cat a durat si cum zice si Lung ramanem iar fara HQ :)). Sa vedem cum ne descurcam in seara asta :-?? eu unul mi-am propus sa raman aici si la bine si la rau.

Edited by Costel F C R B
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , felicitari freestyle pentru lider . Sper sa duci mafia la victorie . Am facut si eu o propunere pentru war , daca sunteti de acord nu uitati de un + , iar daca v-am deranjat puteti da report http://forum.b-zone.ro/topic/258447-propunere-puncte-war/

Edited by AlexuTz DeviL Legend
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.