Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor, in sfarsit am putut sa dorm si eu mai mult astazi pentru ca nu am fost la scoala din motive de sanatate.. si este mult mai bine acasa :))

In seara asta nu stiu sigur daca va onorez cu prezenta mea la warr-uri dar cred ca o sa fie bine chiar daca nu pot sa vin.

Din cate am vazut daca ne-am luat putin de rank 4+ acum s-au mobilizat si de 2 zile au reusit cel putin un attack, si a mers treaba foarte bine acum speram pe viitor sa prindem numai 2/2 attack-uri si sa cucerim LV cat mai repede. Ne auzim prin game mai tarziu, bafta tuturor si succes la scoala / job etc.

Am sa va rog pe toti sa nu mai suferiti la discutii despre cei din RDT indiferent ce se intampla cu ei pentru ca nu este frumos si trebuie sa dam dovada de maturitate. Ne acuza ca avem coduri? haideti sa le dovedim ca ii batem pe turf si tot ei sunt cei sanctionati! Sper sa imi respectati dorinta macar putin ... Multumesc !

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Neata!

Salutare tuturor!

Cum merge treaba? :>

 

La mine a plouat pana acum... urata vreme :(

Sper ca maine sa fie iar soare :D

 

Ne vedem deseara la Wars.

Trebuie sa castigam iar tot sa ne apropiem si mai mult de LV MOV.

Bafta si ne vedem mai tarziu pe /f.

Link to comment
Share on other sites

Bafta domnilor, am decis sa renunt la planurile mele online... desi imi vine greu sa plec de aici dupa atata timp petrecut alaturi de voi, dar programul meu de la servici nu-mi permite sa intru in joc la war-uri, am alte prioritati in viata reala...sper sa ma reintorc aici la iarna cand o sa am mai mult timp, pana atunci sanatate multa si spor la jucat :)) ..... Baftos

Edited by AIM Costel FCRB
Link to comment
Share on other sites

Intrati ba si voi la war!

La priul war am fost 23 pana la 20:20.

La 20:21 cand m-am uitat eram 30.

Vreti sa luam LV? Atunci intrati ca toti ceilalti la 19:55 in game pentru Wars!

 

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca m-am pus cu reporturile pe voi. Inca 2 "trofee" castigate: BOB4rUU.png

Asa-s codatii astia din Southern Pimps care nu sunt sanctionati. Pwp la ciafa amatorii din rdt.

Edited by S c h w e p p
Link to comment
Share on other sites

Bai frate,oare doare multe sa iti pese de alta persoana ? de 2 3 zile de cand sunt aici,Pharell numai are viata,ma urmareste waisamar,ba copilas vezi de viata ta ma,daca nu iti convine iesi si dute cu frati tai in paramedic,numai suferi pe /f si pe unde te vad ;) nu e problema ta cat iau eu la war,numai gura e de tine mestere ;) in samp esti mare om tu...dar imi e frica ca daca erai din Braila imi faceam timp de tine si te puneam pe sarma ;) stai in banca ta sa nu te lipesc de zid $@L.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru attack-uri. Sunt perfect date. Sa speram ca numai facem pasi gresiti. Incercati si voi sa intrati de la 20:00, ca sa ii putem bate din prima. Maine am teza, mai invat putin si ma bag la somn. Ne auzim :-*!

Link to comment
Share on other sites

@, Salut iti respect decizia, pe primul loc viata reala, respectiv serviciul in cazul tau, deoarece viitorul tau " sta " acolo, SA:MP nu-ti ofera un viitor. :) Prin urmare iti urez mult succes in realitate si un salariu cat mai mare :D.

 

GG baietii pentru 3/3 astazi ! Felicitari pentru 2/2 attack !

 

@@sNrobert ZEW, Felicitari pentru lider :D

 

Cum sa zic eu sa nu jignesc pe nimeni, dar... atunci cand cauti cearta si te oftici mai mult te "autodistrugi " acest lucru s-a aratat in cazul lui PitbulL07, eu unul nu am nimic cu el, dar poate prin experienta asta a realizat un lucrur si acela veziti de treaba ta, da dovada de maturitate, iar daca ai o functie de conducere incearca sa te impaci cu membrii tai incat sa nu se ajunga sa-ti zica chiar si cei din factiunea pe care o conduci sa incetezi in a mai certa, dar asta e... din greseli invatam. :)

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

M-am bagat si eu la somn.

Incep la 7 maine X_X

 

@@AndreyCiubotariu, Succes la Teza!

 

Felicitari pentru Attack-uri.

Avem 4 wars maine deci incercati sa intrati toti in game inainte de 19:55!

Astazi cativa dintre noi au cam tras chiulul la primul War...

Link to comment
Share on other sites

Salut, ii voi acorda dovezile in care sunt jignit de catre un coleg unui admin responsabil.

Liderul nu doreste sa sanctioneze, deoarece dovada este pe forum dar si pe forum tot coleg imi esti, succes.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am ajuns si eu acasa.

Merg sa fac un dus si intru in game.

Intrati la Wars!!!

Trebuie sa castigam tot!

Avem zone cu Attack bune si este pacat sa pierdem mai ales cand stim cu totii ca putem bate RDT.

 

Bafta si ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

BAAAAAAAAAAAAAAAA, nu ma lasa sa intru pe server... nu e nici ban

pur si simplu mi se conecteaza

Conecting to....

Conected. Join The game

Si de aici nu imi mai apare nimic

Ce pot face?

BAAAAAAAA

PS: PRIMU BEST best.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut bajeti, din ce in ce mai slabi la war.Ruginintii aia din pimps sunt codati mari, katzuno ori da 3/3 ori nu mai da deloc.Admini incompetenti.Foarte slabi adminii, 9 mafii 4 admini on, si 42 de codati in Pimps.

De ce suntem noi aia ruginiti daca va batem? :-?

Anyway, gg dragele mele pentru war`uri, la primul se puteam mai bine, ne`am chinuit dar a iesit bine in final.

Link to comment
Share on other sites

sunt de pe telefon wronf wrong! Pfff am gresit sectiunea

Edited by KroG
Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

Congrats pentru Wars din aceasta seara!

Maine avem iar 4 Wars deci intrati cat mai multi ca sa putem triumfa in fata RDT-ului.

Dupa cum bine se vede, ei ne fac pe noi codati, ruginiti s.a.m.d dar tot de la ei primesc BAN :))

Ca pe vremuri, no? :>

 

Eu m-am bagat la somn.

Ne vedem maine in game.

Sa intrati la WARS!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.