Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Luaţi LV bă nebunilor că vă rup!

Terminaţi cu demisiile aiurea şi la nervi, rămâneţi un colectiv unit şi rupeţi tot ce vă iese în cale. O mafie are şi suişuri şi coborâşuri.

Salut la toţi fraţii mei din peştii din sud. :)))


#No Report Pls

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit mi-a trecut suspendul. Bajeti va multumesc pentru ca incercati sa "ma ajutati", dar am luat ban intentionat (cine ma cunoaste stie ca daca nu as vrea sa iau ban nu as folosi rapidfire care e evident si da warning la admini).

 

Am facut acest lucru deoarece am un program destul de incarcat si sampul incepea sa nu-si mai gaseasca locul, initial am vrut sa ma las intr-un mod normal, dar la insistentele prietenilor am ramas, iar banandu-mi contul a fost singura optiune.

 

P.S Imi pare rau pentru cei care cred ca "in sfarsit am fost prins". Nu, nu am fost prins, am vrut sa fiu prins. Oricine care a jucat macar o data cu cod si-ar fi dat seama ca daca nu doream acest lucru jucam doar cu aimbot si wallhack.

 

Mai multe detalii aici: http://forum.b-zone.ro/topic/8002-cereri-unbanunban-requests/?p=4132917

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

Am facut si eu ieri la war-uri niste scoruri de te doare capul ...

 

Scriu aici ca tren-ul dar la war cad ca tank-ul

Gata teanc-ul , da atac-ul.

La luat turf-uri suntem ce-i mai iuti

Sti ca cu Southern Pimps nu te F**i !

Link to comment
Share on other sites

Voi inchide topicul pe o perioada nedeterminata din cauza posturilor inutile / spamului.

 

EDIT: Topic redeschis.

Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

@@F u n K,d ''Salutare, cine e pe contul FunK. nu sunt eu, este cont spart care incerc sa-l recuperez :)'' Si asta ce inseamna? Daca nu tu esti pe contul ala inseamna ca nu este al tau si prin urmare nu faci parte din factiune!

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca toti vreti weapon switch dar nu stiti de unde sa il luati pentru versiunea aceasta si m-am gandit sa va dau link-ul de download :D : http://rghost.net/776c48KWB si warning attack: http://forum.b-zone.ro/topic/224405-cleo-warning-attack-mod/ sper sa va ajute :P

Edited by PeTru aKa DJJerrY
Link to comment
Share on other sites

@, Facusem deja rost de weap switch :)).

 

Dar datorita tie am sa incerc acel auto attack sa vad daca imi ofera ceva nou la joc.

 

Firule iara ai uitat de sedinta din weekend? Pai vrem sa comunici o schimbare... daca vrei sa faci o schimbare faci la o sedinta cu toti... sau ne zici la fiecare in parte cand ne vezi ON?:))

 

 

De luni sper sa schimbam foaie si sa reintram in LV.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut.Baieti scuze ca nu am fost la warul cu RDT sa va ajutvdar trb sa plec repede undeva.Maine ma voi revansa.Rank4+ nu uitati attack.Ascultati mai mult de rank4+ ca nu vorbesv degeaba

Link to comment
Share on other sites

Salut Pimpsilor, din pacate era sa fac primul meu best insa nu a fost sa fie, asta o sa ne fie invatatura de minte daca nu ascultam de firu...imi pare rau ca pierdem intruna cei noi veniti ascultati de firu si de rank 4+UFtuDR9.png

Link to comment
Share on other sites

@, Pui acel mod in folderul principal GTA, intri in game si scri /cskin ID ( ID - ce skin vrei tu eu folosesc /cskin 270, /pskin 1-99 daca ai vreun mod de skin, si /cskin -1 iti da skinul de civil pe care il ai setat ).

 

Dati /ad ca recrutam, exemple( click pe spoiler):

 

 

 

1puzANv.png

 

lwPRKtd.png

 

kcdL0EY.png

 

VIvV2Pz.png

 

7jiY5SH.png

 

 

 

 

Iar daca nu sti cum sa dati /ad dati asa: WqoKcdn.png:))

 

 

 

Diseara avem 4/4 waruri ! Acum ca periculosu de ghiozdanel a plecat din RDT e mai bine :>

 

 

Diseara vreau sa vad 30 + ON si 30 + pe turf ! Nu ca aseara 28 ON si maxim 15 pe turf :|

 

Cei din RDT ne fac doar la influenta si automat din cauza numarului mai mare reusesc sa ne bata la war, asa cum la TTB ati fost destui... trebuia sa fiti si la RDT, la Avispa numai zic...

Link to comment
Share on other sites

@, Nu-mi merge, imi zice comanda necunoscuta, imi intra in joc si in acel moment imi da o eroare cum asi lua crash, dar pot intra in joc.

Edited by Heisenberg VIP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.