Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Felicitari pentru munca depusa, totusi bun video nu ai stat degeaba 2 ore :P

 

 

Mersi mult, PeTru! Nu prea am tras bine ca aveam putin lag de la bandicam. Sunt incepator in Sony Vegas, adica asta este primul video.

Link to comment
Share on other sites

Ba king iar continui pe subiectul asta sa comentezi ca un nab ce esti? te-ai trezit si tu acum dupa o saptamana? Vezi-ti de treaba.

11 ani ma? mai treci odata pe la gradinita si invata sa numeri ca am 16 ani boschetule

Link to comment
Share on other sites

Gata fratiorii mei v-am lasat, ma las de sa-mp imi bag picioru.Peste 1 luna am BAC-ul invat intr-o luna forzzza.Sincer am luat ban intentionat nu ma mai pasioneaza acest joc: http://www.rpg.b-zone.ro/bans/search/K0rSVa doresc succes la waruri sau orice altceva.Eu am alte probleme pe cap in viata reala numai am timp de acest joc (toti ce-i care nu va traiti viata in joc veti ajunge la concluzia mea, poate nu peste 1-2ani dar pana la urma tot veti ajunge).Poate ne mai intalnim in game dupa ce iau BACul si merg mai departe (intru la facultate).Abia am termina liceul vineri si deja mi-e dor de colegi diriga tot, am avut o diriga extraordinara (ne lasa sa fumam pe geam din clasa:)))) abia astept sa ma duc marti la scoala la pregatire pt BAC ).PAAAAAAAAAAAAAAAA, PRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

 

Salut,sunt noul membru.Sper sa ne intelegem bine , sa rupem la war-uri si sa ne recuperam teritoriile. <3.Pe ei pe Turful lor.

 

Bine ai venit! Sper sa ne ajuti mult si sa cucerim tot LV-ul!

Link to comment
Share on other sites

 

#Southern TacTical , am promis ca voi ajuta gang-ul?

 

http://imgur.com/FBjDzTZ

Pai daca nu asa , atunci cum ? :))

 

 

 

Nab. Acolo am avut cele mai multe secunde pe turf, ma rog, dupa Pyrocel :)). Bravo, sper sa fie asa si in continuare.

Edited by Southern TacTical
Link to comment
Share on other sites

Vă urez noapte bună, vă multumesc că aţi ascultat de mine si Leo si Firu. Sper ca mâine să faceţi la fel. Un mic bonus pentru amuzament! Noapte Bună valorile mele!

 

Numa bine Pimpsilor! #LVMOV TO BE CONTINUED

Link to comment
Share on other sites

Bwinnn pentru pm-urile tale n-o sa ai de castigat in aceasta factiune. Termina-te cu apucaturile astea de pasnic, cum vezi pe unul ca baga o injuratura pe /f nervos din anumite cauze imediat faci ss si dai pm la lider. Din aceasta cauza, cat timp sunt eu in aceasta factiune ai zilele numarate. Deci ai grija ca sunt cu ochii pe tine, la cea mai mica greseala te ard.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.