Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La revedere, băieții, mi-a părut bine că am fost aici, din păcate ne-am despărțit mai devreme de cât mă așteptam, nu renunțați, știu că puteți, Bota, cel mai șmecher, Sven și Vlăduț super băieți, bineînțeles, toți niște nabi, vă pwp și vă iubesc, poate revin iar când se duce chestia asta, v-am PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , aa, era să uit #LVMOV

 

eH1O0B5.png

Edited by StyleTM VIP aka VALOARE
Link to comment
Share on other sites

La revedere, băieții, mi-a părut bine că am fost aici, din păcate ne-am despărțit mai devreme de cât mă așteptam, nu renunțați, știu că puteți, Bota, cel mai șmecher, Sven și Vlăduț super băieți, bineînțeles, toți niște nabi, vă pwp și vă iubesc, poate revin iar când se duce chestia asta, v-am PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , aa, era să uit #LVMOV

 

eH1O0B5.png

Și tu ban ?

Haideți mă.

Eh, felicitări pentru azi.

Un mic logo.

Pg4JVbk.png

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

La revedere, băieții, mi-a părut bine că am fost aici, din păcate ne-am despărțit mai devreme de cât mă așteptam, nu renunțați, știu că puteți, Bota, cel mai șmecher, Sven și Vlăduț super băieți, bineînțeles, toți niște nabi, vă pwp și vă iubesc, poate revin iar când se duce chestia asta, v-am PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , aa, era să uit #LVMOV

 

eH1O0B5.png

Macar tu nu zici ca ai bagat masinaria sa te lasi ca na alta solutie nu mai este.E periculos sa:mp-ul mai rau decat coca,daca nu bagi renko nu te poti lasa.Te astept inapoi dar fara jucarii! Edited by Manson LegEnD
Link to comment
Share on other sites

@, nu am folosit, bă, coduri, uitați-vă dracu la scoruri, dacă aș fi avut credeți că aș mai fi avut pe minus... mi-a rămas renko în pc de la un prieten, l-a luat înainte să mă apuc eu pe b-zone și eu credeam că l-am șters...

Link to comment
Share on other sites

Are dreptate.. Doar.. uitati-va la scorurile lui si vedeti totul :))) Dar meh, asta este.. S-au pus pe curatat din orice.. Pe de o parte e bine, dar pe de alta.. le mai iei si logic, unu' care are scoruri de minus mereu sa aibe renko la wars? Sa fim seriosi.. aia din ZEW toti au ce au de la sNr si dau report degeaba, nu baga nimeni in seama.

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca postez aici dar am vazut ca liderul a acceptat contul meu in acest gang. Vreau sa ii transmit ca NU SUNT EU CEL DE PE CONT, contul a fost furat si vandut. Ai aici dovada, in primul rand cum sa ii fac post pentru amenintari fratelui meu Adrian? http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/27102Apoi aveti acolo niste poze. Oricum, contul o sa fie banat cat de curand ca am trimis un p.m. la Kelton, mersi de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, in seara asta vreau activitate maxima la waruri si incercati sa intrati toti ca sa facem o figura frumoasa, asteptam sa intre Bota pentru a le da invite celor care au dat testul si cu ocazia asta ne intarim mai mult. Incetati sa jucati cu cod la waruri ca ati vazut ce se intampla si va faceti voua rau! Da-ti cat mai multe ad-uri in joc pentru ca avem nevoie de oameni neaparat. Va astept la waruri!

 

Si aici am o mica amintire in memoria fratelui nostru RiekeR de cand eram noi in brigada Verdant cu toti nebunii: GwZqu0T.png

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Hai salut si bine v-am gasit/regasit pe unii,eu vin dupa o perioada de 2 luni in care n-am avut de'a face deloc cu GTA deci sunt praf la arme,o sa-mi ia ceva timp sa-mi reintru in mana,dar am venit aici sa ajut deci o sa dau tot ce pot si sper sa ducem mafia asta din nou pe primu loc(ca si rimeaza).

Link to comment
Share on other sites

Ce-ati mancat bai vrajitorilor ca le-ati indoit spatele la amatorii din ttb. Weekend placut va doresc, vreau sa ne facem 41/41 si de luni sa ne extindem teritoriile si mai mult. FELICITARI pentru warurile din aceasta seara. Welcome celor noi, sper sa faceti treaba buna la waruri si sa petreceti cat mai mult timp alaturi de noi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.