Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tre sa imi activez si eu odata netu sa vin la war-uri ca fara mn nare haz cearta pe /f :))))

Cred ca ma duc sa ii iau putin la bataie pe aia de acolo sa mil activeze. Imi iau si o bata dupa mn sa fie bine .

Daca maine intru la war-uri , inseamna ca am rezolvat eu :)))))))))

Link to comment
Share on other sites

yslaw

Mi.E lene sa.ti dau quote acum, dar citesti tu. Ba baiatule stim cu totii ca tu ai lăsat liderul ca.ti luai bătaie, ai pierdut 2-3 zile la rând 4/4. Cand a venit sNr luasem deja 12 turfs, SP nu au fost niciodata sub 29 on la war si ati fost full mereu. Nu e acelasi lucru cu a castiga un oras contra unor mafii cu 20-30 in factiune. Acolo au ramas membrii tai + noii membrii adusi de sNr.

 

Si referitor la "codatii" adusi de mine sa.ti explic cate ceva. Ca orice alta mafi, TTB a avut cativa codati acestia fiind 2-3-4 de care stiu eu (se observa cum trag la 1 vs 1 pe turf, nu i.am chemat eu sa.mi rupă codul) si probabil altii care băgau cod ca sa nu ia FW pt -15... Insa niciun codat nu a iesit in evidenta asa cum ziceri voi. Primii in clasamentul factiunii au ramas tot cei care filmau war de war si dădeau bine curat.

Cat am fost aici eu si Beyond TTB a avut un singur membru banat pentru coduri care nu a luat unban: Teleleu (cand avea +2), care inca nu sunt convins ca avea ceva intrucat am vazut dovezile. Din Pimps cred ca au fost banati peste 10 membrii... Urat...

 

@@Wladyslaw, Baiatule, cred ca ma confunzi cu Sky in aceasta privinta. Astept dovezi cand am zis eu asa ceva. Bafta

Ce sky ma, ce visezi? Vezi-ti dracu de treaba ta. Ca eu nu comentez aiurea de tine. Nu te mai baga in seama.
Edited by S k Y V i P VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Astazi vreau sa intrati toti la war-uri. Fac evidenta si nu iert pe nimeni. Daca va stiti palete si faceti - la fiecare war sau nu prea dati pe la war-uri, va reamintesc ca topicul de demisii este deschis. Avem oameni buni care vor sa aplice si nu au loc de voi. Hai ca ne auzim la war-uri. :)

Link to comment
Share on other sites

Lol, a dat VDT attack pe TTB:|

Da dar au si sanse sa il castige ca le-au plecat magicienii rusnacilor si e si turful turful langa al lor HQ,sper sa fim cat mai multi on sa castigam 2/2 15-0.Eu intru cu cateva secunde inainte de war ca sunt in drum spre casa de la serviciu.
Link to comment
Share on other sites

Salut.Am trecut pe aici sa anunt ca Echipa de asasini a fost redusa la 5 membri.Cei care nu sunt pe lista va rog sa schimbati skinu,sa nu luati FW si dupa sa intrebati de ce!

 

Leader-Lucian.Barbulescu

SubLeader-Covrigel
Membrii:
.Bmw.
IonuVRS
Mendez
Edited by SEF Lucian Barbulescu
Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1, In primul rand sa vad VIP la nume, al doilea rand sanctioneaza-l odata pe tropicos mai dai un fw pt evidenta si da-l afara si deschide aplicatiile.

 

#Si imnul nostru.

Edited by S k Y V i P VALOARE
Link to comment
Share on other sites

F0rms cat de smecher esti tu ... Nush cum esti scris pe forum si de asta nici nu te-am mentionat .

Raspunde ma la telefon daca ai tupeu sa ma injuri si a doua oara , sa vedem care pe care are mai mult tupeu , ca ieri pe sv am vazut ca aveai destul ca ma bati tu pe mine , ca nu e adevarat X si Y ce am facut eu .

Vezi ca ti-am facut print screen cand m-ai injurat pe sms dar ca sa vezi cat de om sunt eu nu iti dau PM la lider ca nu am dat la nimeni niciodata pana acum .

Ce te-a luat frica de mine ? N-o lua ca pe o amenintare ca e doar moarte , nimic serios .

Vroiai ieri sa imi dai nr de tell la toata factiunea dar mna .. Pe mine poate sa ma sune si mama lui ierusalim ca nu ma deranjeaza .

In caz ca vrei sa ne impacam eu nam nimic impotriva .

Daca tu insisti sa ne batem , eu iti fac pe plac .

Ti-am spus si iti mai repet mai jos scris cu alb .

E doar moarte , nimic serios .

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Hop asaaaaaaaa, salutare, ce faceti? felicitari pentru astazi, daca am fi tot 25+ la war zilnic, am face progrese cat de cat mari, rank4+ dati ba attack.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.