Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Incepeti cu demisiile a?? pe ce motiv?? ca va tin la influenta sa luam warul??

Nu vedeti ca noi pierdem warurile de la runda 7 ma??? am avut noroc pe RDT ca am reusit sa dau clear cu dark ionu si walevski (GG bajetii bn jucat) ca era pierdut waru.

Cine nu are chef sa asculte si sa intre la waruri e liber sa plece, nu am nevoie de inactivi.

Azi o sa fac evidenta dp data 04.12.2015 si dp 03.12.2015.

Sall all.

Dark te-as ruga sa cauti un nou om pt evidenta deoarece nu prea am timp sa mai stau si dupa evidenta.

Link to comment
Share on other sites

[AIM]Destema Kelton 03.12.2015 11:34 02.01.2016 11:34 cheats (renko) 188.25.241.18 [PLANTA]Birdi[ToV] Kelton 03.12.2015 10:52 06.12.2015 10:52 moduri ilegale, reclamatie

asta e baietii, uite ce buni erau baietii..

 

 

 

Iau aia unban, stai calm :-J dara au aia de unde sa nage euro la,nasu k

 

Bossilor, eu am luat ban pt timecyc (cel pe care il are si ionuvrs), nu stiu de ce va alarmati atat cu "baiat bun" si in sms imi spuneti "respect" "gg" "dece nu ai venit pimps sa ne ajuti?" e urat :) Iar destema a luat ban ca i-a zis lu katzuno pe skype la ce se foloseste nu stiu ce, aici nici eu nu stiu povestea clar..dar cert e ca nu avea coduri si nu spun asta ca imi e prieten, dar pe bune..destema? Si exp a luat ban si va lua unban pentru ca pharell e un hater mitocan, n-avem ce face. I-a dat ban pentru ca l-a intrebat pe biscuite pe skype daca are euro pe clienti. Adevaratii codati nu suntem noi, uitati-va in SF daca vreti codati cu diploma.

#noreport, bafta la wars -.-

 

PS: bita sa-ti iau familia la dans ca-ti face drifturi foamea pe sira spinarii, da' tu ai PLANTA in nume

PS2: daca iese allen lider, ne vedem prin pimps

PS3:

 

 

n-am un ps3

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Bossilor, eu am luat ban pt timecyc (cel pe care il are si ionuvrs), nu stiu de ce va alarmati atat cu "baiat bun" si in sms imi spuneti "respect" "gg" "dece nu ai venit pimps sa ne ajuti?" e urat :) Iar destema a luat ban ca i-a zis lu katzuno pe skype la ce se foloseste nu stiu ce, aici nici eu nu stiu povestea clar..dar cert e ca nu avea coduri si nu spun asta ca imi e prieten, dar pe bune..destema? Si exp a luat ban si va lua unban pentru ca pharell e un hater mitocan, n-avem ce face. I-a dat ban pentru ca l-a intrebat pe biscuite pe skype daca are euro pe clienti. Adevaratii codati nu suntem noi, uitati-va in SF daca vreti codati cu diploma.

#noreport, bafta la wars -.-

 

PS: bita sa-ti iau familia la dans ca-ti face drifturi foamea pe sira spinarii, da' tu ai PLANTA in nume

PS2: daca iese allen lider, ne vedem prin pimps

PS3:

 

 

n-am un ps3

 

Birdi noi ne cunoastem de cand radeam de Ilie pe radio b-zone cu Lucian, stiu cum e sa iti zica lumea ca esti codat, daca dai si tu un, doua, trei gloante gata esti codat. Modul acela timecyc, nu inteleg de ce ar dii interzis infine... Te astept prin SP sa ne ajuti. #RESPECT

Edited by IulyanN Legend
Link to comment
Share on other sites

Timecyc-ul este ilegal deoarece vedeai mai bine skinurile, ceata aia facea sa para zi, acum sunt zone undr nu vad skinurile de intuneric ce e, d-aia joc cu brightness la maxim...

Link to comment
Share on other sites

Starjeg ce esti, nu ai bani de mancare si vii sa na testezi pe mine?! Nu ai găsit nimic, am luat crash la teamviewer si la gta cans te-ai pus sa scrii pe chat si in lox sa imi dai pentru necooperare mi-i dat pentru cheats (renko) foamne ba, niste jegoși dpe server am vazut in ultimul timp incat ma face sa ma las. Aștept decizia adminilor la cererea de unban.

Link to comment
Share on other sites

Uitati si tinta care mi-ati tot cerut-o unii dintre voi: http://imgur.com/lnycWfP

 

Bravo in ceva parte pentru azi, la unele waruri ati jucat bine si ati dat dovada de seriozitate, dar cum va lasam sa va destindeti putin cum muriti pe capete si pierdem o runda, dupa aceea va plangeti ca is ei peste tot, cum sa nu fie peste tot cand sunt doar ei pe turf..

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1 Scuze ca am lipsit dar ii am pe aia 2 pe cap ... Incerc sa scap de ei in cel mai prietenos mod ca sa imi ramana mie femeia aia ...

Odata ce am scapat de ala ce a aparut el mai repede acuma in viata mea ... Ce a cautat el sa se bage in viata mea ca asta l-ar cam place mai mult pe el acuma .

Scap de asta si dupa alalalt o sa fie o chestiune de timp cu el ca o cam plictiseste la tell si alte prob personale si ramane a mea ba :))

Cand i-oi lua cu matura asta din camera pe amandoi pe spinare de dracii ii gaseste dar prea ca dupa o sa isi faca fata aia impresie proasta despre mine si nah ...

Link to comment
Share on other sites

Salut movalailor, saptamana viitoare sper sa ne punem pe picioare, vad ca nu a dat niciun semn Dark daca facem sau nu antrenamente, oricum, sa nu veniti la war saptamana viitoare ca va garantez ca o sa fie antrenamente, si daca veniti, ascultati de cel care coordoneaza!

 

Warul de joi si vineri, ca doar atunci am mai filmat, subscribe si like daca va place.

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1 De luni vin la war-uri ca am rezolvat cu fata asta .. Pe alalalt care s-a bagat in viata mea l-am luat la bataie . M-am dus astazi dupa el in Militari si draci l-a gasit . I-am cerut pe facebook nr de tell ca nush ce si m-a cam luat la .... asa si i-am zis sa ne vedem :)) Ba ca nush ce ca sa vezi ca ma crapa cu bataia ca nush ce :))

Da prostul nu a stiut ca eu sunt fost agent pentru interventie de la Pantera Guard si ca acolo ne pregatea pentru bataie :))

I-am cam dat cativa pumni si vreo 2 picioare in gura si unu in fatza sa se mai bage si data viitoare :)) Sa zica mersi ca nu am avut la mine echipamentu pentru interventie .

Dupa o suna pe asta ca a pus ea agenti de interventie sa il bata ... Ca nush ce ca sa vezi si dupa ma suna asta ca dc l-am batut , ca ce am avut cu el si i-am spus ca m-a suparat cu ceva... Nu ca eram gelos pe el :))

Si femeia asta s-a bagat cu celalalt ..... I-am dat mesaj la ala sa ii transmita ca cu mine a terminato . Pai cand iti place de ala , cand de mn , cand apare alalalt , dupa iar de asta ...

Dar lasa ca ma bag eu la BGS cat de curand :))

 

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1 De luni vin la war-uri ca am rezolvat cu fata asta .. Pe alalalt care s-a bagat in viata mea l-am luat la bataie . M-am dus astazi dupa el in Militari si draci l-a gasit . I-am cerut pe facebook nr de tell ca nush ce si m-a cam luat la .... asa si i-am zis sa ne vedem :)) Ba ca nush ce ca sa vezi ca ma crapa cu bataia ca nush ce :))

Da prostul nu a stiut ca eu sunt fost agent pentru interventie de la Pantera Guard si ca acolo ne pregatea pentru bataie :))

I-am cam dat cativa pumni si vreo 2 picioare in gura si unu in fatza sa se mai bage si data viitoare :)) Sa zica mersi ca nu am avut la mine echipamentu pentru interventie .

Dupa o suna pe asta ca a pus ea agenti de interventie sa il bata ... Ca nush ce ca sa vezi si dupa ma suna asta ca dc l-am batut , ca ce am avut cu el si i-am spus ca m-a suparat cu ceva... Nu ca eram gelos pe el :))

Si femeia asta s-a bagat cu celalalt ..... I-am dat mesaj la ala sa ii transmita ca cu mine a terminato . Pai cand iti place de ala , cand de mn , cand apare alalalt , dupa iar de asta ...

Dar lasa ca ma bag eu la BGS cat de curand :))

 

Ba da tu ori esti nabi,ori esti nab,tu inloc sa lasi fetele sa vina la tine te duci tu dupa ele?ce barbat mai esti si tu?eu pana acum cu cate fete am fost ele au vrut relatie cu mine nu eu cu ele,asta inseamna sa fii mafeot,dar nah nabi is nabi.Goana dupa pi...da =))

Link to comment
Share on other sites

@, A venit un noooooooooooooooooooooob, welcomei bei!

 

Salutare nazistilor, ce mancati? ce beti? ce 'fructeti'? de luni sa veniti la war dracu ba, sa nu fim ca si saptamana ce a trecut 20-25 pe turf, dar din toti aia 70% niste paralizati care nu stiu sa traga, dar tot se baga in ei ba, culmea.

Link to comment
Share on other sites

Ba da tu ori esti nabi,ori esti nab,tu inloc sa lasi fetele sa vina la tine te duci tu dupa ele?ce barbat mai esti si tu?eu pana acum cu cate fete am fost ele au vrut relatie cu mine nu eu cu ele,asta inseamna sa fii mafeot,dar nah nabi is nabi.Goana dupa pi...da =))

 

Ce a cautat el sa se bage in viata mea ? Si s-a certat cu aia ca a trimis ea agenti pentru interventie sa il bata ca nush ce :))

Ba sa zica mersi ca nu aveam echipamentu de la Pantera Guard ca il luam pe spinare cu tomfa aia si cu scutu ala de draci il gasea .

Da lasa ca dupa sesiunea de la facultate ma angajez eu la BGS ca agent pentru interventie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.