Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari celor care au dat attack, aveti o acadea de la mine.

Daca nu suntem cel putin 35+ azi si daca se intampla sa pierdem 4/4 cei absenti voe primi 1 fw daca au lipsit si 2x fw-uri in cazul in care acel membru a lipsit si de la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, Putin pe-aici. Am zis sa intru intr-o mafie ca s-a facut prea frig pe-afara ca sa mai poti sta si se apropie scoala si oricum n-o sa mai ies din casa in intervalul warr-urilor, deci..

 

Nu le fur, le iau pe merit. =)) Mai ai FP pe radualex ba?

Link to comment
Share on other sites

@, Cine zice ca-s codat? Toata lumea stie ca joc curat, sau ma rog, asa mi-au lasat mie impresia, dar presupun ca nu oricine iti zambeste, iti e si prieten. Fie ce o fii, stiu ca am jucat corect, daca filmam imi bubuia laptop-ul. Cand o sa-mi permit sa filmez, o sa filmez fiecare glont. Deocamdata, doar la waruri pot filma cand sunt in locuri retrase.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de seara trecuta practic :)) sper sa-i rupem si astazi pe nabii rdt, activitate sa fie ca de restu` are cine sa se ocupe.

 

Se pare ca de cand au luat aia 3 ban nu mai sunt atat de smecheri :)) trebuia sa dau pm mai devreme.

 

HATERILOR, NOI V-AM LUAT ORASUL CU 0 CODATI, VOI N-ATI REUSIT CU 3, ASTA DOVEDESTE CA SUNTEM MAFIA CU CEL MAI MULT POTENTIAL.

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca nu poate fi scriptul astfel incat sa fie ca si la CS la first person, sa poti sta recon pe un player si sa ii vezi si tinta, atunci ar prinde foarte usor codatii.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari expres! Stiam eu ca n-ai cod, fraere, te pwp.

Neata baieti, diseara vreau sa fim in aceeasi masura online ca sa batem tot. Acum ca si expres a luat unban, rivalii or sa aibe inca un hop de trecut pentru a ne bate.

NE vedem ingame mai tarziu, va sarut.

Link to comment
Share on other sites

N-ai cum ma sa dai ban pe asa ceva, d-zeuleee

 

 

pe bune coae? =)))) fa cerere unban ca nu e normal sa iei ban pt asta

 

si ca sa stiti, eu sunt ala care atunci cand avea nervi ca il batea capone cu 3/3 (si a luat si ban pt coduri) am vrut sa ban renko si i-am cerut lu' exp si el a zis "nu folosesc frate, serios nici nu stiu cum se baga".

 

CAT DESPRE VOI, FELICITARI PT ASEARA, DACA NU SUNTETI LA 19:45 IN HQ TOTI 41 AVETI X2 FW SI NU IMI PASA CE RANK AVETI, ATAT VA ZIC ! M-AM SATURAT SA FACETI MISTOURI, MAI AM O LUNA DE LIDER

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.