Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tu chiar asa vezi ca fac eu in video? =)))))))))))) Doamne, vrei sa-ti filmez cum fac? :))

 

Tu chiar asa vezi ca fac eu in video? =))) Daca il aveam faceam meereu ombre, nu doar 1 data, "e multe si e grele" csf.. :))

Eu ziceam de Domnu care a întrebat dacă e legal, nu de tine. Pur și simplu, când se termină gloanțele, dai Q + C + Q sau ceva de genul.
Link to comment
Share on other sites

@ ma nu stiu ce sa zic, dar m-am lamurit si de tine :)) . Tine-o pe a ta si eu o tin pe a mea, e mai bine asa ;)


Eu ziceam de Domnu care a întrebat dacă e legal, nu de tine. Pur și simplu, când se termină gloanțele, dai Q + C + Q sau ceva de genul.

La tine am dat din greseala Quote, :)), n-a fost cu intentie. CSF..

Edited by AIM Supradoza
Link to comment
Share on other sites

@ Ca esti nab de dai in gropi, daca tot insisti.. :-J

Link to comment
Share on other sites

@, Faptul ca nu mi-ai inteles ironia nu inseamna ca's "nab" :)) mai zambeste si tu :|

Ironie... pf, in fine :))

Link to comment
Share on other sites

Ia uite ce-am gasit aici: http://forum.b-zone.ro/topic/13056-southern-pimps-aplicatii-applications-on/page-356

Doamne ce vremuri, ce nab eram la lvl 10, imi aduc aminte prima ora cand am facut lvl 10 pe data de 26.aprilie.2013 am si aplicat in Southern Pimps din pacate am irosit sansa de a intra si am intrat in 69 pier :))).Frumoase vremuri

Link to comment
Share on other sites

Alaaaaaeeee, și-a aplicat surpriza, Skyrim încearcă să dai testele cu el înainte de war. NewLife dă bine, într-adevar. Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, bine ai venit.

Ce mai faceti?

Sper azi sa-i batem pe Triad, ca in ultimul timp cam pe la limita castigam war cu ei.

Fain war, no?

qcupy98.png

Edited by Diistrict
Link to comment
Share on other sites

Va rog frumos toti care aveti posturi de facut la Bratva facetile, ca voi filma fiecare abuz de la warurile cu Bratva si le voi posta ii umplu de fw, ei au inceput.Cum am zis si pe rpg ne nervi am dat /q numai vroiam sa intru dar m-am calmat si am intrat din nou asta e un fw mare kkt oricum am creategun cat vreau

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Ba praduitorilor , am fost pe aproape sa luam 4/4 azi ,doar ca am pierdut un war la limita ,daca ne chinuiam mai mult il luam si pala, important e sa lasati certurile la o parte ca nu rezolvati nimic , totusi sa fiti si voi on la wars , si inca ceva lasati afk-ul pe timpul warurilor ca primiti fw .

Edited by TOM CULTURISTUL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.