Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Urate arme mai bine le lasai pe a mele.

@, CUm sa te ajute nubule?Daca tu ai pc bun ai 100 fps constant,iar daca bagi modu asa unlockfps.cs iti trece de 100 fps.Dar modu asta e pentru cei cu PC-uri bune.A,da si are un dezavantaj eu prin hq am 500-600 fps cu modu ala si cand trag tremura skinu.De la 150 fps in sus tremura skinu.

@@Azeez VIP, Eu filmez cu bandicam.

Link to comment
Share on other sites

Bun, peştişori. Deci v-am lăsat uşor şi săptămâna trecută, spre bine, chiar şi cu indulgenţa mea şi prezenţa slabă, aţi bătut recordul de teritorii în perioada mea ca lider. De săptămâna viitoare, începând cu mâine, vreau să ne prezentăm minim 35 online la waruri pentru a reuşi să cucerim întreg oraşul şi chiar şi teritorii din celelalte oraşe. Ar fi cazul să solicit activitate şi seriozitate din partea voastră, dat fiind faptul că am atins numărul de 41 de membri din 41. Voi accepta doar două învoiri pe seară şi nu vă culcaţi pe o ureche că evidenţa nu va fi făcută, pentru că va fi. Am ajuns la o concluzie, vă învoiesc de prea multe ori, şi în schimb ce primesc? Nesimţire. Nu voi mai învoi pe nimeni fără cerere, vă reamintesc: minimul de secunde pe teritoriu este de 800 în Las Venturas şi 500 în celelalte oraşe (nu e cazul acum). Dacă vrem să realizăm ceva, ne trebuie activitate şi nu cred că ar fi cazul să o repet şi să o tot repet. Vă aştept 35 online mâine seară. Recomandarea mea este să intraţi de la 19:00-19:30 pentru a avea loc, acum cu questul şi getgiftul presupun că vor fi 1000/1000 constant, poate mă înşel... dar nu cred. Cred că v-am spus tot ce era de spus. Noapte bună şi succes mâine la şcoală/liceu/facultate. Ne vedem la waruri.

Link to comment
Share on other sites

@, FRATE NU STIU DE CE NU MI-AI ACCEPTAT DEMISIA.DECI EFECTIV MOR DE NERVI.

CAND JORIK IMI IA HP SI STRIG DUPA EL SI CHIAR 3 INIMI.

ZENOD LA FEL CHIAR 99 HP AVEA NU SE VEDEA DELOC DIN HP SCAZUT.

BIMMER VINE DE LA HQ SI SE BAGA CU SAVANNA IN MINE IMI IA 30 HP CAND MA BAT CU ASTIA DIN RDT.

LAS-O-N MA-SA DE TREABA BA SI NU DOAR AZI MI S-A INTAMPLAT CU HP,SA NU DEA M4,SA FIU CALCAT ETC.

Uitati-va si voi suntem mai multi ca TTB si mai buni(nu toti) ca ei si ne chinuim la 8-7?Pentru ce?Pentru ca uni nu vin la wars,sau vin si ies repede si ca alti intra-n ei?

Uite la Easy 0-5 cum sa nu faci 1 kill ma?Si ala furat tot il faci,ttb aveau foarte multi playeri cu 0 kills se vede foarte clar si ne chinuim sa-i batem din cauza la cativa care ne trag in jos?

http://imgur.com/k6vmZL9

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, salutare! Am venit si eu p`aici... mi-a fost dor de cativa dintre voi. Ne vedem de maine la waruri, azi am avut plecat cu prietena. Pup la voi!

Link to comment
Share on other sites

Ne-au chinuit rau azi, Bratva au 3 oameni care fac plus restu-s palete si ne iau 7 runde ca doar avem si noi paletele noastre care fac minus la fiecare war nu dau nume ca se supara Easy ala. Turfu Jizzy e cel mai idiot turf posibil, ei mereu ajung primii si se urca pe cladire ca ce sa faca si ei, daca nu stam la influenta suntem o cauza pierduta cum era sa fim si astazi. Vad ca iar ati prins decat un atac, e bine ce sa zic, ma bucur ca va mai ganditi si la noi, 4/4 e cam mult ne mai dati si noua cate o pauza de juma de ora, buni bajeti.

 

@@SmooK, Csf n-ai csf, si eu de cand am intrat in mafia asta mi-am facut mai multi nervi cu colegii decat cu adversarii si codatii, unu da m4 si fuge, altu nu da deloc sau n-are job, unu ma duce pe alt turf decat cel pe care avem war etc...asa e cand te grabesti sa umpli mafia cu toate jarpitele de jucatori.

Link to comment
Share on other sites

@, FRATE NU STIU DE CE NU MI-AI ACCEPTAT DEMISIA.DECI EFECTIV MOR DE NERVI.

CAND JORIK IMI IA HP SI STRIG DUPA EL SI CHIAR 3 INIMI.

ZENOD LA FEL CHIAR 99 HP AVEA NU SE VEDEA DELOC DIN HP SCAZUT.

BIMMER VINE DE LA HQ SI SE BAGA CU SAVANNA IN MINE IMI IA 30 HP CAND MA BAT CU ASTIA DIN RDT.

LAS-O-N MA-SA DE TREABA BA SI NU DOAR AZI MI S-A INTAMPLAT CU HP,SA NU DEA M4,SA FIU CALCAT ETC.

Uitati-va si voi suntem mai multi ca TTB si mai buni(nu toti) ca ei si ne chinuim la 8-7?Pentru ce?Pentru ca uni nu vin la wars,sau vin si ies repede si ca alti intra-n ei?

Uite la Easy 0-5 cum sa nu faci 1 kill ma?Si ala furat tot il faci,ttb aveau foarte multi playeri cu 0 kills se vede foarte clar si ne chinuim sa-i batem din cauza la cativa care ne trag in jos?

http://imgur.com/k6vmZL9

 

Pe scurt, esti bataia noastra de joc :)) las man ca exista o explicatie... jorik e retardat, zenod se chinuie sa faca si el kill cu pumnul ca sa aibe motiv de orgasm iar bimmer intra ca taranul in ei ca sa fure kills... obisnuieste-te :))
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.