Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AIM NewLife, Chiar nu stiu ce cauta aceste fenomene aici in mafie.

Mai multa incurca daca ma uit la cateva din scorurile lui easy dintr-o saptamana de wars cred ca iese un total de - nu de +.

Deci asta inseamna ca ne trage tare,tare-n jos.

Si faza cand ii aud ''nu am vazut,nu m-am uitat in spate'' pai chiar daca ai 100 hp-90 hp si mai sunt de a tai prin preajma nu lua hp.

Ca sigur cativa sunt low sau jumatate,nici la asta nu va duce mintea fratilor?

Sa zicem fa esti retras de a tai ai facut 1v1 sau 1v2 si i-ai batut cu full hp acolo iei hp nu-l lasi la mama dracu ca n-are rost.

Dar cand sunt a tai prin preajma nu va inteleg de ce luati.

Si noi din 41 membri cati am fost maxim pe turf?25?Nu mai stiu sigur m-am uitat prin loguri toti au intrat azi in game dar la war pa-pa.

Link to comment
Share on other sites

Ia stati ca vad ca vorbiti aiurea rau de mine aici.Eu nu.mi aduc aminte sa fi intrat cu masina in cineva decat atunci cand m.a busit cineva din spate si aia n.a mai fost vina mea,ma bag ca taranu in ei sa fur kills ? Daca intradevar faceam chestia asta aveam scoruri mari dar dai un ochi pe la scorurile mele.Cat despre heal cateodata intri fara sa vrei in el, de fiecare data cand am avut ocazia l.am lasat si mie mi se fura incontinuu heal si nu mai zbier pe forum,ai vazut si tu smook cum e ca strigam pe chat si tot in heal te.ai bagat,n.ai cum sa te uiti cu un ochi la joc si cu unu la chat.Eu imi cer scuze daca v.am gresit cu ceva dar vad ca de cand am venit nu sunt suportat aici.Nu.i nimic,cand fac 2 saptamani "taranul" asta de Bimmer o sa.si puna demisia daca va supara ca am luat 2 3 inimi aiurea si am fost impins cu masina in cineva.Si voi gresiti asa ca nu va mai dați loviti dar nu.i nimic,las eu de la mine si plec eu sa va simtiti voi bine.

 

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

@, De tine n-am zis ca ai luat hp.Tu m-ai izbit cand erau RDT langa auto si mi-ai luat 30 hp din izbitura nu stiu cum si dupa au tras RDT.Si crezi ca zbieram daca mi se intampla 1-2 faza cu HP?Daca ma apuc sa deschid camtasia si sa iau video de la cap la coada scot minim 10 faze cand alti full HP iau inimi.

Edited by SmooK
Link to comment
Share on other sites

Neata bai praduitorilor, tot la scoala, tot la scoala?

 

Si ca am vazut ca s-a vorbit de mine,@@SmooK, ahm, ba nene ce tot suferi pentru un joc? Traiesti in el? Si sa nu uitam cand m-ai injurat pentru un amarat de hp, ar fi fost urat din partea mea sa fiu jegos si sa te fac de FP ^^ asa ca te rog, lasa suferitu si ti-am mai spus ca eu nu sunt pustanii de care te legi tu.

Mori de un HP gasit pe jos, gandeste-te ca era un m4 acolo, iar eu nu mai aveam gloante + ca eu eram si pe wapp, deci lasa tu tupeu ala mare din fata pc-ului ca nu ma impresionezi :)

Edited by Z e n o d
Link to comment
Share on other sites

@, Nu's sensibil,nu'mi place cand se vorbeste aiurea despre mine din moment ce a fost o greseala ca am intrat in el si n-am intrat intentionat.

 

@@SmooK, daca poti da'mi pe skype faza in care am intrat in tine,ca sunt curios.

Edited by Bimmer aka Adrean
Link to comment
Share on other sites

@, Ce ma?Nici nu era m4 era digal n-o mai rupe aiurea.Si daca vrei sa iei arma o poti lua fara hp cu click dreapta sau alt.Dar tu ai intrat direct si ai luat si hp.

Ok da-i PM lui spawn sa-mi dea fp n-am nimic impotriva.

@, Cred c-o am am sa ti-o arat dupa wars.

Link to comment
Share on other sites

Bai, deci practic suntem prosti teoretic suntem...prosti, aia putini si destepti noi multi si prosti, aia e, mi-e sila sa ma uit peste scoruri, unii sunteti...sa nu zic ce ca iar imi iau suspend, tre' sa intelegeti ca mafiile sunt facute pentru o anumita categorie de jucatori, daca liderul e nab si va baga doar ca sa umple factiunea cu voi nu inseamna ca sunteti apti pentru a fi mafioti, daca vedeti ca sunteti PROSTI cu diploma si nu sunteti in stare sa faceti plus la niciun war, pe langa asta faceti minus colosal si nu stati nici la influenta pai lasa-te tata de mafii si dute-n pasnica.

 

PS:Topicul de demisii este deschis 24/24, daca considerati ca va ia prea mult timp sa faceti o demisie ma puteti contacta in joc si va ajut eu.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Ba manca-v-as,@@AIM NewLife, ma simt la mesaju tau,am facut 0-4 pe spiny,cam cel mai slab scor al meu.Sa nu fac un kill pe tot waru.Fiecare are ziua lui proasta ,si tu ai zile proaste,toata lumea are zile proaste.Eu recunosc,azi a fost cam cea mai proasta zi a mea si in real si in joc.Dar are si dreptate Newlife in ce zice el acolo,unii n-aveti o treaba,daca n-aveti treaba cu trasu macar ganditi,ca multora le lipseste gandire.

 

Imi pare rau pentru scorurile din aceasta seara,e cam greu sa dormi 5 ore pe noapte si dupa sa vii fresh la wars.

 

 

Ne auzim maine.

 

Seara buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Ba new unora n-ai ce le cere.Gen easy 2x worst azi.

El nu face + niciodata frate el intr-o saptamana de wars pariu ca are -30.

Dupa ce ca e slab mai intra si-n ei,inteleg esti slab la digal dar ceri unui coleg 2x m4 si 1-2 rifle si te bati de la distanta.

Uitati-va si voi ce scoruri au avut cativa de la noi.

Dar mai ales cei din TTB,frate oamenii sunt slabi si ne chinuim la 8-7 cum am mai zis-o si ieri.

Se poate asa ceva ma?Chiar uni se straduie si pe alti ii doare-n sula.

http://imgur.com/zEN454M

Link to comment
Share on other sites

@, Cu siguranta nu ma refeream la tine stai linistit, sunt altii care sunt prosti prin felul lor de a fi, prin tot ce fac, nu numai minus, sa nu zic ca Easy ala ieri m-a dus pe alt turf decat cel pe care avem war dupa ce m-a plimbat prin tot LV ca prostu...unora n-ai ce sa le ceri, rapboy ala alta cauza pierduta etc.

Link to comment
Share on other sites

@@Shawy, Pai cum sa nu shawule?Easy doar aseara a facut -14.Deci daca face in fiecare seara -14 sau chiar depaseste e clar(-70 pe saptamana)fain tare asa.

@, 4 banati din TTB doar aseara,dar de luni seara pana ieri seara au fost banati 8 sau 9 din TTB si 7 sau 8 din RDT =))

@@LORD E ZEW, E bine ca avem niste wars cu TTB mai avem cu cine ne bate.

Hai ca ma pregatesc si eu pentru scoala/sala ca acusi trebuie sa plec.

Azi cred ca vin mai repede acasa sa intru sa-mi fac warump-u ca pana acum nu-l fac niciodata si nu dau cine stie ce la wars :(

Saptamana asa voi edita si eu video de la wars ca s-au cam strans.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.