Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aham,deci fără sancțiuni nu veniți la war, sunteti sancționați plecați, duceți-vă mă în VTB că acolo e de voi, cică luam oraș aha, 41/41 și la war nu depășim 25, vă meritați soarta. Hai ca sunt pe telefon, ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

Daca nici in seara asta nu intrati eu imi bag ceva in ea de mafie si plec dar nu ma duc in GSB,mai bine ma duc in taxi.

 

Iar un attack. Din 6 oameni,numa 1 attack ati reusit sa prindeti ? Posibil ultima mea zi aici.

Edited by Bimmer aka Adrean
Link to comment
Share on other sites

Să se ducă unde vrea p**a lor, sa stea inactivi cât vor ei, ii cam doare-n basca de waruri, oricum o să existe wipe în Gsb, ca tovarășu Kelton nu permite codați și etc, și gsb au ars-o pe coade de când era verdantul în putere, verdant a fost cea mai puternică mafie de pe rpg 1, și ei aveau 2 turfs vs verdant, și snr a fost Banat pentru aim aseară,după ryze pentru limbaj, odată ce a folosit coduri odată și eil cunoaște tot b-zone pentru coduri, se vede ca încă o arde pe aimbot. Vor să refacă old rifa dar și aceeași soartă, peste 50% din membrii gsb au aim în pc.

Link to comment
Share on other sites

@, Zi sa moara ma-ta in parnaie ca peste 50% din GSB au aim in pc. Inca sunteti frustrati de partea legata cu wipe-ul si tot aduceti in discutie problema jucatorilor banati. In verdant, au fost destul de multi banati pe saptamana, d'aia au luat wipe. In GSB, multi banati au fost la inceput, lichele de lvl 20 nonameuri , dar asta in decursul a 5-6 luni de zile, prin urmare e normal sa nu primeasca wipe. Din momentul in care au inceput dominarea, nu au mai fost asa multe banuri pentru coduri, prietene.

Cat despre tine,NewLife, degeaba ai 20 de ani. Plangi mai rau ca un copil de 10anisori, sincer iti zic. Cum sa crezi ca daca donezi, te tine kelton in puf, spune-mi. Snrobert tine clanul ZEW de 2 ani de zile si cu toate astea, a luat ban pt coduri de 3-4 ori ;) si ne-am luat si wipe. Probabil ca va veni si WIPE GSB, dar asta cand va decide Kelton, analizand banatii si alte chestii dupa care se da wipe.

Link to comment
Share on other sites

@, in primul rand vezi ca nu te-am jignit, ca daca o fac nu cred ca iese bine pentru niciunul dintre noi ;) si ma rog snrobert daca a fost banat pentru cod, inseamna ca Sartor are dovada :) si sa fim seriosi daca staff-ul ia tot gsb la teste, sunt multi care vor lua pentru refuz teste ^^

Link to comment
Share on other sites

Clip nou. La final e fain rau cu acea fraza din chat. https://www.youtube.com/watch?v=uE2qawcFt-w

 

Si ce e asa interesant? Ai facut un kill

Clip nou. La final e fain rau cu acea fraza din chat. https://www.youtube.com/watch?v=uE2qawcFt-w

 

Si ce e asa interesant? Ai facut un kill

Link to comment
Share on other sites

Bai ce se intampla in acest gang?! :| Beyond, Bechir, Bimmer, Smook, Dbkalyy deja si-au pus demisiile, ce dracu?! o.O Bai Spaun ce faci? Iti pleaca membrii, parca era vorba de " LV MOV " acum ce faci? Si sincer motivul care l-a pus Beyond la demisie, l-am spus si eu acum ceva zile, ai membrii inactivi, ai avut 41/41 si doar 25 pe turf, lipsa de interes, si pe tine te cam doare-n basca daca ma intelegi, ar fi trebuit sa iei masuri de cand a venit Beyond aici ;) sa faci mafia activa, sa fim 30+ la war, nu sa ne zbatem ca sardinele pe turf, dar lipsa de interes este si din partea ta. Ai avut 20-21 turfs, pana acum trebuia sa avem orasul, dar este exact cum am spus mai sus, nu ai cum sa iei oras cu membrii inactivi care intra la war cand li se scoala lor p**a. Si iti dau 3 exemple, Avispa Rifa are 30 membrii on la war, TTB la fel, GSB nu mai zic de ei, aici e pe vrute, daca vreau sa intru la war bine.. daca nu asta e. Ori te schimbi, si iei atitudine, ori o sa ajungi la 0 turfs. Si imiplicarea pe /f sa tipi la aia, nu dai 2 mesaje si gata, trebuie sa te impui, Tig3r cand era sublider elc imi umplea chatu si se castigau turfuri, aici e liniste + ca imi tii chatul inchis la war degeaba.

Link to comment
Share on other sites

 

Si ce e asa interesant? Ai facut un kill

 

Si ce e asa interesant? Ai facut un kill

 

Defapt am facut 2 killuri dar in fine. Nu am facut video ca sa arat ca fac killuri ci doar de amuzament.

Link to comment
Share on other sites

BAAAA NU SE POATE !!!

CE ZICETI MA CUM MA INSEALA GAGICA ..

Deci se ***** cu altul si ii auzeam si eu vocea lu ala si mie in loc sa imi inchida mi-a raspuns si nu a vorbit si dupa 10 sec a vazut ca nu a inchis ..

Iauitate ma ce imi face asta mancavas p... voastra .

Baa deci nu se poate ma fratilor ..

Dar am pus pe un baiat sa rezolve problema asta ... O sa ii faca niste poze lu ala cand pleaca si o sa mi le trimita si mie sa vad si eu cum arata .

Aceasta problema trebuie rezolvata , cu bataie in orice caz .

Tot ma intreba ea pe mine cum interveneam eu cand lucram pentru BGS ca agent de interventie . E stai ca iti arat eu tie cum interveneam eu la BGS .

Il fac exemplu pe amant , cu ea doar ma voi certa .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.