Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@SniPeRS, eu zic sa vezi unde sta si sa mergi la el si sa ii dai asa cum stii tu mai bine. Iti iei echipamentul de interventie si il bati de fata cu gagica-ta sa vada ce patesc astia care se pun cu tine, sa ii arati tu cine e sefu' si cine a fost agent de interventie la BGS. Nu am dreptate?
Link to comment
Share on other sites

Hai sa zicem ca intelegeam daca ma insela cu @BeyondOwn , hai si cu ca ne cunoastem , hai sa zicem si cu @AIM NewLife , hai sa zicem si cu tot Southern Pimps .

Da cu ala ma pe care nici nu il cunosc in realitate ? Asa ceva nu se poate ma .

Il crap .

 

Snipers rupe-l tata si eu patit la fel ca tine si l-am rezolvat intr-o seara era pe banca cu gagica mea am trecut pe langa ei cand m-am intors odata i-am dat una in mufa o si fost pe spate aia saraca nu o mai zis nimic cand o vazut :)))).

 

https://www.youtube.com/watch?v=4hHH1vHAxZI

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc bajetii,mai dau si eu un post aici asa la misto.Daca luni nu sunteti 25+ la wars eu unu ies,pana la urma e cald si frumos afara si in loc sa ies si eu la o terasa ca tot omu stau in casa si imi fac nervi cu 20 de oameni ca pe restu ii doare la basca.

 

Hai, va salut.

Link to comment
Share on other sites

Gata ma si cu cazul asta de femei ... N-a iesit cu bataie fiindca omul nu stia ca aia ma avea si pe mine , si de asemenea ne-am certat amandoi cu ea . Ala mi-a spus ca ea l-a bagat in seama de ceva vreme ..

Oricum aveam eu un baiat ce ii trebuia niste bani si am vorbit eu cu el ... Ma ia fi atent , iti dau eu 20 de lei daca ma ajuti cu o chestie . Nu ca e nevoie decat de 10 ca nush ce .. Lasa ma ca iti dau 20 , tu ajuta-ma cu problema asta .. I-am aratat pe cn sa urmareasca si sa ne zica cand e ceva ..

Eu de asemenea am mai luat pe inca un prieten cu mine in caz de ceva . Ne-am luat niste cagule dalea cum au astia de la D.I.I.C.O.T sau ce firme de mascati mai sunt pe aici si eu mi-am mai luat si un tricou negru ce l-am primit bonus de la BGS pe care scrie Security mare pe spate si cu blugi daia nu prea se asorta , dar in fine nu ma intereseaza asta .

Dupa ne zice ala ca sunt prin zona X de la Aparatorii Patriei , ca se tineau de mana si numai stiu ce .. Si stam noi ce stam sa se duca intr-o zona d-asta mai retrasa ..

Facem cum facem planu si ramane ca el sa se duca sa il ia pe ala prin spate si eu sa ma duc sa o iau pe aia tot prin spate ..

Se duce ala si il ia pe amantu lu aia gramada si incepe aia : Aa ce ai ma cu el !!???

Altceva nu a mai apucat sa mai zica ca imediat m-am dus si eu si am luat-o pe aia de sold si i-am pus mana la gura si am luat-o deoparte de acolo .

Dupa ce am dus-o dupa un bloc mi-am dat cagula jos si sa vezi mirare . Dupa ia si ceartate , ia si ceartate in continuare ..

Pana la urma nush daca a ramas sau nu cu ala , nu ma mai intereseaza . A scapat de mine , la fel si eu de ea .

Nush ce nu i-o fi convenit la mine .

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Oricum a iesit fara bataie , cu ala am vorbit , cu aia m-am certat .

@ Ce Ochii din Umbra , eu lucrez cu oamenii mei de preferabil .

@@d b k a l y ySILENT Nu aveam de ce fiindca omu nu stia ca aia ma avea si pe mine ...

@ La fel ca la dbkally , nu aveam de ce .. Omu nu stia ca aia ma avea si pe mine :))

@ Acelasi lucru =)) N-ai cum .. Nici sa il bati asa pe om fara sa stie nu se poate :)) .

Link to comment
Share on other sites

Spawnule nu mi-o placut deloc ce mi-ai facut azi. Nush ce ai de esti asa dar sper sa-ti revii dupa ce citesti pm-ul pe care ti l-am dat. Daca nu se poate altfel fac ce stiu eu ca-i bine si gata. Ne vede maine la war baietii, sper sa fim 20+ pe turf. O seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Spawnule nu mi-o placut deloc ce mi-ai facut azi. Nush ce ai de esti asa dar sper sa-ti revii dupa ce citesti pm-ul pe care ti l-am dat. Daca nu se poate altfel fac ce stiu eu ca-i bine si gata. Ne vede maine la war baietii, sper sa fim 20+ pe turf. O seara faina.

 

Ba frate, ce nu intelegi, i-ai cerut rank up pe /f, cum voiai sa reactioneze? Daca era un admin level 4 in factiune si vedea ca iti da rank dupa ce i-ai spus o patea el mai rau. Ai level 41 si habar n-ai ca daca ceri rank pe /f iei FW, ce pana mea, si tot tu mai faci gura

Link to comment
Share on other sites

 

Ba frate, ce nu intelegi, i-ai cerut rank up pe /f, cum voiai sa reactioneze? Daca era un admin level 4 in factiune si vedea ca iti da rank dupa ce i-ai spus o patea el mai rau. Ai level 41 si habar n-ai ca daca ceri rank pe /f iei FW, ce pana mea, si tot tu mai faci gura

 

Nu fac gura ba dar Spawn ma stie de mult si nu il stiam asa. Atunci la war nush care dintre voi nu faceati ce va zicea el si v-o dat fw iar dupa war vi l-o scos. Deci treaba aia nu mi se pare corecta fata de mine adica eu stau aici 2 saptamani iar in ziua in care trebuia sa iau rank 2 iau fw ? E bataie de joc voua vi le scoate cu ''greseala'' dar mie mi le asa. Nu mi se pare corect. Si nu am cerut ''dami rank 2'' ci am zis ''Spawnule azi am 2 saptamani'' e o diferenta mare.

Edited by Supreme ZuZu
Link to comment
Share on other sites

@ Da uite apropo de chestia asta .

Eu la varsta de 18 ani dupa ce am luat bac-ul am vrut sa plec in Irak sau sa intru in brigada antitero de la S.R.I .

Dar na .. Iate dupa ideile familiei si ale intreg neamului si fa o facultate ..

 

@@PauLyNNho ZEW Asa se face man .

Organizati frumos cu cagule . Unul pe o parte si altul pe cealalta parte . El s-a ocupat de ala si eu de gagicamea .

L-a luat pe ala de langa ea ca la rugby si pana sa se apuce ea sa faca ca toti draci eu am luat-o de sold prin spate si i-am pus mana la gura sa o dau de o parte dupa un bloc .

Si asa mai departe ce a continuat .. Fara bataie , fara nimic .

Link to comment
Share on other sites

@AIM NewLife, tot nu poţi veni la waruri, bă?

 

 

Vă mai dau o zi la dispoziţie să vă reluaţi activitatea, referindu-mă la prezenţa la waruri. Vreau să fiţi prezenţi la toate warurile, nu la unul, nu la două, la toate. Voi începe de astăzi să sancţionez toate absenţele. Am mai spus că fac asta, dar nu am făcut-o pentru că nu voiam să vă sancţionez, dar acum o spun la modul serios. Membrii învoiţi vor fi trecuţi aşa doar pe baza acestui topic şi a inactivităţilor, doar aceştia sunt scutiţi de waruri. Voi accepta doar cele mai credibile două învoiri în fiecare zi de war. Nu abuzaţi de învoiri, pentru că dacă o să ajung la această părere, nu o să vă mai accept niciuna cât timp îmi sunteţi membri, chit că e adevărat motivul, chit că nu este. Ne vedem diseară la waruri. Fac asta pentru că începem să pierdem teritorii, şi totodată, şi membrii de bază ai facţiunii.

 

Turf: RDT LV Turf: Transfender LV Turf: Bratva I LV

Attacker: Southern Pimps Attacker: Green Street Bloods Attacker: The Tsar Bratva

Defender: Green Street Bloods Deffender: Southern Pimps Deffender: Southern Pimps

Time Interval: 20:00-20:30 Time interval: 20:30-21:00 Time interval: 21:00-21:30

Edited by AIM Spawn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.