Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Nu e de ras e de plans, ala era printre singurii care se ocupa in ultimul timp de codati, respect pentru el.

 

Vad ca unii au renuntat cam usor la lupta, asta e, sper sa ne revenim, eu nu pot intra 2 saptamani ca n-am PC unde sunt acum, dar revin in forta.

 

S-a stabilit perioada cand nu se fac waruri ? stiti ceva?

Link to comment
Share on other sites

Ce se ocupa de codati NewLife? Esti nebun, habar nu are sa faca un test, mi-a gasit wall de la CS:GO si 1.6 si a cautat pe google " download wall cs 1.6", el credea ca e de la SA:MP, las-o drq de treaba. Oricum si eu i-am dat lui Kelton Pm pentru el, m-a tinut la teste 42 minute am pierdut aproape 2 waruri si alti admini ma tin 15 minute si cauta de 3 ori cat a cautat laggeru ala.

Link to comment
Share on other sites

Lasati-l ma e si el mic n-are de unde sa stie :)), la 16 ani si eu eram asa, ma chemau baietii la fotbal si le ziceam ca-s racit da defapt aveam waruri :)), pe vremea aceea erau waruri dupa-amiaza sau nonstop nuj cum era si stateam ca prostu toata ziua in casa , csf...

Link to comment
Share on other sites

@AIM NewLife, , nu ştiu care e diferenţa dacă te duci la un film pe timp de zi sau pe timp de noapte. :)

Principalul motiv ar fi pruncii de clasele 4-6 care vin la film și moflaie nachos în urechea mea și se duce drq toată atenția asupra filmului sau mamele cu copii de 4 ANI care se catara pe scaune si după ce cad încep să urle prin sala. În schimb seara de la 8 la 10 nu vezi așa ceva.

Link to comment
Share on other sites

@ Uite frate si tu :))

 

Asa ceva .. Direct pe masa la ei :))

Ai sa-mi bag morcovu :))) cata agilitate si cu furculita direct in grumaz la ala. Asta inseamna sa fi actor priceput. :))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.