Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Din pacate sunt jignit

Toti ma fac codat parlit

Bai, v-ati tampit?

V-am tras-o si glontul v-a ocolit

Imi pare rau ca v-am umilit

Asta e, codat pirlit

Cu vetrei crackuit

Sau cu good ciordit

N-are rost, v-am maglit

 

Link to comment
Share on other sites

in asteptare adovezilor lui theliar...

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati vazut(sau nu), am mai luat un LW, un LW corect, pe greseala altora, nu pe a mea etc etc.Pana cand o sa iau clear la un LW n-o sa mai fac mare lucru prin gang, doar lucrurile importante, gen rank-up, clear fw, raspunsul la posturi, aplicatii. V-as ruga pe toti care vedeti mesajul asta sa nu mai folositi coduri, sunt inutile, nu ajuta cu nimic, putem cucerii LV-ul si fara coduri.Mersi de intelegere :*

Edited by vtmBSiLENT
Link to comment
Share on other sites

Bine ca ai zis-o tu. Cei care va stiti cu cod dati-va demisia, n-avem nevoie de codalai aici, nu e normal sa fie sanctionat liderul pentru greselile voastre prostesti. 

 

Mai bine stam cu 2-3 turfs sau cu 0 dar ramanem curati. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vtmBSiLENT said:

Dupa cum ati vazut(sau nu), am mai luat un LW, un LW corect, pe greseala altora, nu pe a mea etc etc.Pana cand o sa iau clear la un LW n-o sa mai fac mare lucru prin gang, doar lucrurile importante, gen rank-up, clear fw, raspunsul la posturi, aplicatii. V-as ruga pe toti care vedeti mesajul asta sa nu mai folositi coduri, sunt inutile, nu ajuta cu nimic, putem cucerii LV-ul si fara coduri.Mersi de intelegere :*

i-ai ba tu pe toti la teste, arde i la buzunare

Link to comment
Share on other sites

Nu vad rostul la codurile astea. Majoritatea joaca cinstit , corect , cativa joaca cu coduri ca sa iasa in evidenta ca ei  joaca bine. Dimpotriva esti mai prost si nu stii sa joci cinstit. =)

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc bai baieti, s-a ajuns prea departe in jocul asta cu post-urile, prea multi copii.. dar nici staff-ul nu prea gandeste, daca si in jocul asta trebuie sa stai sa iti faci o aplicatie 100% originala ca sa intrii intr-o factiune, daca nu te da afara.. nu stiu unde le sta mintea.. sa dai 10 membrii afara ca au 3-4 randuri copiate si esti deja in factiune..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.