Jump to content

Scoala ta


qazdawn
 Share

Recommended Posts

Eu invat in Scoala Generala Galanesti Jud. Suceava.

Momentan este cea mai buna din judet la invatatura.Avem cele mai mari rezultate la olimpiade/concursuri.

Acum cateva zile am avut o inspectie cum se face la orice scoala o data la 10 ani , si ni sa spus ca suntem ce-a mai buna scoala din Judet!

Link to comment
Share on other sites

Liceul de arta Baia Mare.Avem si noi o uniforma(o vesta albastra)pe care cred ca numai cei din clasele I-IV le mai poarta.

Link to comment
Share on other sites

da ce sa zic :))))))) am fost in 168 din bucuresti :)) era scoala vietii acolo :)) daca treci de a 8 a esti barosan.. adica :|:-S 2/3 romi :-S nu jignesc.. dar se luau de tine degeaba :-?=)) daca iesiai din clasa pe hol cand intrai intrai fara telefon si batut =)) un director ( | | ) ... tr sa ai spate acolo ca daca nu ..:-S era jale =)) .. si sunt a 9 a si joc samp.. deci am trecut cu brio ;)...

lol frate si va era teama de niste ciori :| ? datile foc luaiar naiba de gunoaie :-J asta numi place la ciorile astea au un tupeu...si is vai de capu lor ...auzi cica batut si fara telelfon =)) le dadea tata foc :)) hai sa nu ne abatem de la subiect ;))

Invat la scoala nr 9 Barlad , is a 8-a si imi pare rau ca termin....cate prostii faceam cu 2 prieteni... 8-> ne ducea la director mereu :))

 

Link to comment
Share on other sites

eu sunt in Italia la lucavalentziano sa vezi acolo te pune sa scri in diarie si stiu tot parinti de tn comunica prin el si dak nu il semnezi iti scade din comportament :( xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.