Jump to content

Cerere LOUiE. Logo


Askhanar
 Share

Recommended Posts

  • Nick: louie.
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Logo
  • Imagine (Optional):
  • wdlT2LDh.png
  • lWBQStUh.png
  • Tema (In caz ca nu exista o imagine): Asa vreau sa fie aranjate la fel ca celor din tsar bratva
     
    h_U332_Bz.png
  • Text: Vietnamese Boys
  • Dimensiuni: Voi stiti
  • Alte precizari: + 1

Edited by LouieBZ
Link to comment
Share on other sites

@ LouieBZ

 

1nv9jTV.png

Poti sa faci LS in dreapta si skinul in stanga?

Apoi jos sa pui un scris simplu si sa fie unul sub altul si fara sigla VTB in centru, gen TTB.

Edited by LouieBZ
Link to comment
Share on other sites

Poti sa faci LS in dreapta si skinul in stanga?

Apoi jos sa pui un scris simplu si sa fie unul sub altul si fara sigla VTB in centru, gen TTB.

 

Am incercat ceva original care sa sa diferentieze de TTB.

Incerc sa fac ce ai spus tu si o sa dau EDIT.

Link to comment
Share on other sites

Nu e primul topic pe care il inchid pentru acelasi motiv! Nu sunt de acord sa primiti un astfel de logo! Eu am facut un logo pentru Corleone, un cadou, si acum veniti toti cu astfel de cereri. Macar de ati cere altceva, sa fiti original, nu sa copiati.

 

TOPIC CLOSED

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.