Jump to content

Blaze's Art Blog


Leventhe
 Share

Recommended Posts

Ai acest topic de aproape 2 ani dar nu ai progresat de loc, bagă tutoriale tată..

Ți se pare. Eu consider că am progresat foarte mult. Da, nu m-am ocupat cât ar fi trebuit, dar nu am avut timp.

Link to comment
Share on other sites

Cand am zis ca esti homosexual, nu m-ai crezut.

 

Click pe spoilerul lui.

Da, sunt homosexual. Nu că nu te-am crezut, dar nu am vrut să ştie toţi. Acum sunt mai deschis faţă de unele persoane. Îmi ştiu orientarea de doi ani, dar am tot negat-o sperând că voi reuşi să o schimb, dar nu poţi. Faci precizarea de mai sus de parcă ar fi ceva rău.

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Da, sunt homosexual. Nu că nu te-am crezut, dar nu am vrut să ştie toţi. Acum sunt mai deschis faţă de unele persoane. Îmi ştiu orientarea de doi ani, dar am tot negat-o sperând că voi reuşi să o schimb, dar nu poţi. Faci precizarea de mai sus de parcă ar fi ceva rău.

Semnele erau clare ca esti popo...E ceva rau, chiar tu ai spus-o cand ai zis ca ai incercat sa negi, little popo. Macar sa iubesti cu curu la tine acasa, nu pe strada. Edited by RevirdDab
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.