Jump to content

Blaze's Art Blog


Leventhe
 Share

Recommended Posts

Cand m-am dat ma "zew", atitudine pe care o urasc cel mai mult de pe aici?! Ca m-am luat de tine ca n-ai fost in stare sa-ti faci propria poza si ai copiat-o, de aia?! Ei bine, atunci la revedere...L-ai provocat pe Johnston la battle, ai venit cu un rahat de lucrare, ce a facut el e cu cel putin 10 clase fata de rahatul tau.

 

Si nici mie nu-mi pasa cat timp ei se babardesc in anus cu placere, dar sa o faca acasa, nu pe strada, nu in domeniul public. Nici macar sa nu se tina de mana in domeniul public, unde exista riscul sa fie vazuti de altcineva!

Vezi că eşti murdar la gură.

Link to comment
Share on other sites

Cand m-am dat ma "zew", atitudine pe care o urasc cel mai mult de pe aici?! Ca m-am luat de tine ca n-ai fost in stare sa-ti faci propria poza si ai copiat-o, de aia?! Ei bine, atunci la revedere...L-ai provocat pe Johnston la battle, ai venit cu un rahat de lucrare, ce a facut el e cu cel putin 10 clase fata de rahatul tau.

 

Si nici mie nu-mi pasa cat timp ei se babardesc in anus cu placere, dar sa o faca acasa, nu pe strada, nu in domeniul public. Nici macar sa nu se tina de mana in domeniul public, unde exista riscul sa fie vazuti de altcineva!

Bineînțeles că e mai complex ce a făcut el :)), dar dacă aveai 1 gram de Photoshop în cap, observai că el nu a respectat tema, a făcut Distortion, nici decum Splatter. O lucrare Splatter nu se face cu stock "designerule", se face de la 0, caută pe internet tutoriale. Eu cel puțin când votez, votez în esență, nu votez neapărat lucrarea mai bună. Chiar este bună lucrarea lui, doar că așa se face acel Splatter, o "mizerie".

 

Ce legătură are afișatul în public al lor cu avatarele pe care le face el? :))

Link to comment
Share on other sites

@,A recunoscut ca o face in public si eu m-am luat de treaba asta, ce nu intelegi? Iar in legatura cu lucrarea lui Johnston, eu vad ca a respectat tema cu "splatter art", de ce crezi ca a copiat stockul? Crezi ca toata lumea face ca tine, daca e ceva dintr-un joc, ia de pe net? Crezi ca nu mai exista persoane care isi face propriile poze in jocuri si le modifica?! A facut o poza in gta 5 si a modificat-o, a respectat tema, ce naiba mai vrei?!

Vezi că eşti murdar la gură.

Si ce propui?

Edited by RevirdDab
Link to comment
Share on other sites

Nașpa să fii Designer și să combini culorile în Border sau să nu ai un Blur cât de cât decent.

Depinde de stock şi inspiraţie. Nu sunt perfect, oricum. Nu există designer perfect.

Link to comment
Share on other sites

Depinde de stock şi inspiraţie. Nu sunt perfect, oricum. Nu există designer perfect.

 

 

Știu asta, dar un stock luat nu înseamnă inspirație, înseamnă chestii adiționale pe care le adaugi unei poze, un Edit cum ar veni. Un sfat: nu mai pune border-ul pe Soft Light când ai mai multe culori în stock căci se îmbină culorile în border. Încearcă să faci un avatar de la 0, sau orice dar de la 0, fără stock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.