Jump to content

Pack avatare B-Zone


ZEW Yulo
 Share

Recommended Posts

Ideea nu-mi apartine, dar mi-a placut si am zis sa continui.

Nu-mi faceti capul calendar cu "n-ai muncit cine stie ce", "n-ai facut mai nimic" etc. ca stiu deja asta, am "cules" imaginile le-am redimensionat si am pus un text pentru cei care sunt in cautare de avatare.

 

AzCNN3i.png5AgS932.pngUv1VVHr.png4qfCp08.pngDNw5VVu.pngk2eh8PI.pngDlwL3jD.png8GzYetZ.pngp8A6dQg.pnggLbbet5.pnghDQg6jW.pngSdlehbm.pngzFEwaDJ.pngouExDF6.png9vVuE0S.pngtJkIWx8.png8RdTPDI.pngvRxDPYY.pnguScX6jA.pngTQMabLh.png

 

Avatarele pot fi purtate de oricine.

Daca vor fi apreciate cum trebuie voi venii mai des cu astfel de pack-uri.

Edited by F4L oTo
limba romana
Link to comment
Share on other sites

Ba oTo.. imi place ideea de a face avatare pentru utilizatori dar totusi cred ca nu e potrivit fontul pentru toate stockurile. Ideea e buna, ti-am zis.. Incearca doar sa alegi un font potrivit pentru fiecare avatar.

Link to comment
Share on other sites

Ba oTo.. imi place ideea de a face avatare pentru utilizatori dar totusi cred ca nu e potrivit fontul pentru toate stockurile. Ideea e buna, ti-am zis.. Incearca doar sa alegi un font potrivit pentru fiecare avatar.

 

Poate data viitoare, acu' mi se pare ok asa.

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea avatarelor, adica cam toate, sunt de pe tumblr, ideea nu iti apartine, te respect ca ai zis ca nu iti apartine, textul este bine pus, dar nu imi plac liniile alea, fara ele parca dadea mai bine, si cum a zis si Richter, pe viitor incearca sa alegi un font pentru fiecare imagine, succes.

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea avatarelor, adica cam toate, sunt de pe tumblr, ideea nu iti apartine, te respect ca ai zis ca nu iti apartine, textul este bine pus, dar nu imi plac liniile alea, fara ele parca dadea mai bine, si cum a zis si Richter, pe viitor incearca sa alegi un font pentru fiecare imagine, succes.

 

Majoritatea? Cam? Toate sunt de pe TUMBLR. Mie-mi plac liniile, textul nu stiu daca o sa-l pun diferit, nu ma incanta ideea.

Link to comment
Share on other sites

Asta cu munca e relativ, caci in opinia mea e destula munca chiar si aici.

Adica, se poate demonstra usor interesul zic, pentru o treaba bine facuta. Caci sunt reusite. Eu unul apreciez acest stil.

Succese pe mai departe!

Link to comment
Share on other sites

O foarte buna idee, cand ma plictisesc de avataru actual, as vrea si eu un avatar de acolo. Imi place textul si fontul pe care l-ai folosit, iese foarte bine in evidenta, in combinatie cu efectele de pe poze, frumos.

Link to comment
Share on other sites

Mersi mult, chiar cautam un avatar. Imi plac si stock-urile. Felicitari .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.