Jump to content

B-ZoNe_PaRty TiMe


Wonderman
 Share

Recommended Posts

mda vreo 3 petreceri, tu ai adunat lume i-ai pus sa danseze si i-ai filmat pe fundal ai pus O SINGURA melodie la toate 3 petrecerile, mai e editat si in moviemaker, asa dar sincer pentru mine nu are nimic special filmul asta oricum bafta in continuare, pe viitor sa faci mai bine ;)

Link to comment
Share on other sites

pf ce prostie ai putut spune the guardian :)))

1. nu el a facut petrecerile!!! nu el lea organizat.... sunt evenimente din sa-mp...........

2.Conteaza effectele??? sau ce filmezi

 

 

Orcum Bravo cosmin,Foarte bine

Este bine ca teai chinuit face ceva ...... Or ce filmulet inseamna reclama ....reclama=oameni noi pe servar

Link to comment
Share on other sites

pf ce prostie ai putut spune the guardian :)))

1. nu el a facut petrecerile!!! nu el lea organizat.... sunt evenimente din sa-mp...........

2.Conteaza effectele??? sau ce filmezi

 

 

Orcum Bravo cosmin,Foarte bine

Este bine ca teai chinuit face ceva ...... Or ce filmulet inseamna reclama ....reclama=oameni noi pe servar

 

 

sincer..... nu conteaza dar eu vad in filmul asta niste playeri care danseaza.....nu imi scoate nici un "WOW" pe gura asta.....

Link to comment
Share on other sites

Cosmin , prea special nu este filmul , dar asa mi-a placut :X ... mai ales ca nu este facut de "profesionisti" (sunt unii buni in Filmuletze) ... este destul de reusit ... nu estte nimic "organizat" , ci pur si simplu ai surprins actiuni si evenimente realizate pe server :X ... SUPER ... Tine-o tot asa ...

 

Noa mea pentru tine : 8

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.