Jump to content

[B-Zone Suvenir] B-Zone Logo


RazviTnx
 Share

Recommended Posts

Renderul este incadrat prost, si + de asta mi se pare putin copiat dupa un alt logo postat aseara, nu dau nume.

1. De copiat sigur nu e copiat, logo-ul l-am facut saptamana trecuta deci n-aveam cum sa stiu de cel postat aseara.

2. In ceea ce priveste renderul, posibil sa fie ca tine. Asa am crezut ca da mai bine in acel moment :).

Link to comment
Share on other sites

1. De copiat sigur nu e copiat, logo-ul l-am facut saptamana trecuta deci n-aveam cum sa stiu de cel postat aseara.

2. In ceea ce priveste renderul, posibil sa fie ca tine. Asa am crezut ca da mai bine in acel moment :).

 

Nu o fi copiat, dar renderul, dand click pe poza poti vedea toate limitele renderului neincadrate si acel drop shadow al textului, nu iti zic cu rautate, dar sunt niste detalii la care nu ai fost atent.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.