Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Logo-uri B-Zone


ZEW Yulo
 Share

Recommended Posts

Daca nu gresesc acestea erau deja in User panel RPG2 bar.

Daca le-ai facut tu FELICITARI

O TREABA EXCELENTA

Edited by RW Bestialu
Link to comment
Share on other sites

Daca nu gresesc acestea erau deja in User panel RPG2 bar.

Daca le-ai facut tu FELICITARI

O TREABA EXCELENTA

 

Daca nu erau facute de mine nu le postam aici.

Le-am postat abia acum pentru ca Hefa mi-a cerut sa nu le fac publice inainte sa apara pe userpanel.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa critic sau sa zic ceva la decupat e mai greu, stiu si eu dar oricum bravo.

Maine iti dau +, azi am dat deja cuiva.

oTo rullz.

 

Stiu ca decuparile nu sunt tocmai printre cele mai bune, dar eram destul de obosit la multe din ele si trebuiau terminate. Plus de asta, sunt destul de multe si dupa o vreme te lasa si ochii :))

Link to comment
Share on other sites

Fascinante, o treaba excelenta.Mai frumoase sunt cele de pe RPG2, cele de pe RPG1 sunt cam simple.

 

Si de la RPG1 cateva sunt facute tot de mine, dar alea au fost facute ca suveniruri pt. factiunile respective.

Link to comment
Share on other sites

Si de la RPG1 cateva sunt facute tot de mine, dar alea au fost facute ca suveniruri pt. factiunile respective.

 

Intr-un fel e bine, asa isi mai indreapta lumea catre RPG2, desii el este si va fii mereu pe locul 2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.