Jump to content

Discutii generale


Evaldust
 Share

Recommended Posts

Cand se deschide Server-ul?

 

Serverul o sa se deschida azi cel mai probabil undeva dupa ora 20:00. Se fac niste imbunatatiri la server plus un backup. Acest lucru dureaza oricum :)

Edited by EyeKon
Link to comment
Share on other sites

 

Mai aveti mult? Ca asa ma plictisesc :))))

 

 

Nu mai intrebati, este o problema majora la server, si incercam sa il reparam, asteptati daca vreti sa ramana tot asa cum este... Incercam sa il facem cat mai repede, si noi avem scoala si suntem 2 oameni... Deocamdata prioritatea noastra este sa il reparam cat mai repede si cat mai bine, dupa ce il redeschidem vom avea in plus un anticheat si un command blocker pentru a preveni abuzurile.

Link to comment
Share on other sites

@@Sm3K, rabdare bossule. De nu l-au deschis pana acum sigur se confrunta cu ceva probleme. O sa il deschida ei stai relax.

 

Corect, avem o problema la baza de date, dar o recuperam si muncim cu grija sa nu o corupem, plus lucram simultan si la cateva update-uri care consta in sistem de email registry, anti-cheat, command blocker, auto-email, command confirmation, deci update-uri de securitate.

Link to comment
Share on other sites

Bai deci eu nu stiu cum sta treaba cu donatiile . Adica am bagat niste bani pe shop si cumpar de acolo , imi pune acel item in inventar sau daca e imi pune gradule pe care il iau de acolo automat?

BadWolf cauta-ma pe server su Bika!

Link to comment
Share on other sites

Bai deci eu nu stiu cum sta treaba cu donatiile . Adica am bagat niste bani pe shop si cumpar de acolo , imi pune acel item in inventar sau daca e imi pune gradule pe care il iau de acolo automat?

BadWolf cauta-ma pe server su Bika!

 

Daca ai cumparat de pe clienti trimite-mi un mesaj in privat cu id-ul tau de skype iar eu iti dau ce ai cumparat. Nu se da automat din pacate

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce faceti? Merge serverul?

 

Merge foarte bine. Am deschis acum mai multe sectiuni unde puteti juca: Factions/KitPvp/SkyPvp/SkyWars/SurvivalGames/Duels inca cateva :)

Link to comment
Share on other sites

 

Merge foarte bine. Am deschis acum mai multe sectiuni unde puteti juca: Factions/KitPvp/SkyPvp/SkyWars/SurvivalGames/Duels inca cateva :)

 

Ok mersi, cautati staff? Adica chiar mi-ar placea sa ma ocup de partea de forum mai mult

Link to comment
Share on other sites

Ok mersi, cautati staff? Adica chiar mi-ar placea sa ma ocup de partea de forum mai mult

 

Suntem si in cautare de staff. Daca doresti mai multe informatii da-mi un mesaj in privat

Link to comment
Share on other sites

  • Moshu featured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.