Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

- Nume: .ROBBEN

- RPG Bar: .ROBBEN.png

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțuril dorit: Clanul [V] Veterans Team recruteaza persoane serioase, active, cu bun simt si level minim 50. Aplica si tu pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uS]VaMpiii.DEREGLATU


- RPG Bar: VaMpiii.DEREGLATU.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Zara Kids Clothes cu ID-ul 103 te asteapta sa cumperi skin-uri, ochelari si palarii sau chiar /escape. Tasteaza [/gps] BIZ 103.


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Sa fie luat de orice reporter activ, LauraD nu mai exista in factiune.


Edited by NUSUNTVAMPIII
Link to comment
Share on other sites

- Nume: AnDYY.

- RPG Bar: AndYY..png

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțuril dorit: AnDYY. vinde benzinaria cu ID 79 in LV si casa cu ID 72 in Los Santos, langa CNN LS, astept oferte in game cat si pe forum.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.

- Alte precizări: Doresc un reporter activ.

Link to comment
Share on other sites

@@xSavi Mondialu de la Cluj, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Intern Gaucho.

Pachet tip 4. Anuntul este: 24/7 cu ID-ul 14 te asteapta cu multe produse - [/gps - "biz-uri" - 14].

@, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Intern And13F.

Pachet tip 4. Anuntul este: Clanul "Veterans Team" recruteaza persoane serioase, active si cu level 50+. Aplicatiile se fac pe RPG.

@, de pacheul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Reporter Lazi.

Pachet tip 4. Anuntul este: "Zara Kids Clothes" cu ID-ul 103 te asteapta sa cumperi skinuri, ochelari, palarii sau chiar [/escape].

@, nu ai pus bara RPG.

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile.

Edited by psoN
Link to comment
Share on other sites

- Nume: AnDYY.

- RPG Bar: AndYY..png

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțuril dorit: AnDYY. vinde benzinaria cu ID 79 in LV si casa cu ID 72 in Los Santos, langa CNN LS, astept oferte in game cat si pe forum.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.

- Alte precizări: Doresc un reporter activ.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Denyel
- RPG Bar:Denyel.png
- Tipul de pachet dorit: 4
- Anunțul dorit: Gogoseria din orasul SF te asteapta cu cele mai bune Gogosi de pe tot serverul. [/gps - biz-uri - 137]

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 (Asta e primul )
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.
- Alte precizări: Nimic.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Jocker.
- RPG Bar: Jocker..png
- Tipul de pachet dorit:4
- Anunțuril dorit: Jocker. vinde benzinaria cu ID 79 in LV si casa cu ID 72 in Los Santos, langa CNN LS, astept oferte in game cat si pe forum.
- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.
- Alte precizări: Doresc un reporter activ.

Edited by AnDYY cu punct
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Sebi_Jr
- RPG Bar:
sebi_jr.png
- Tipul de pachet dorit: Pachetul nr. 4
- Anunțuril dorit:
Pay*n*Spray Sebi_Jr va asteapta in satul de langa BaySide. Repara-ti acum masina la cel mai bun Pay n Spray

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2: 2/2
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.
- Alte precizări: Multa sanatate!

Edited by South Sebi Jr
Link to comment
Share on other sites

@@Victory Denyel, nu ai bară RPG, ci doar o poză.

@, nu ai bară RPG, ci doar o poză.

@@South Sebi Jr, de pachetul dumneavoastră se va ocupa domnul Local Reporter Maroon.

Pachet tip 4. Anunțul este: Pay'n'Spray Sebi_Jr va asteapta in satul de langa Bayside. Repara-ti acum masina la cel mai bun Pay'n'Spray!

 

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Denyel
- RPG Bar: Denyel.png
- Tipul de pachet dorit: 4
- Anunțul dorit: Gogoseria din orasul SF te asteapta cu cele mai bune Gogosi de pe tot serverul. [/gps - biz-uri - 137]

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 (Asta e primul )
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.
- Alte precizări: Nimic.

Link to comment
Share on other sites

@@Victory Denyel, de pachetul dumneavoastră se va ocupa domnul Local Reporter Jackerson.

Pachet tip 4. Anunțul este: Gogoseria cu ID-ul 137 din San Fierro te asteapta cu cele mai bune gogosi de pe tot serverul.

 

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Jocker.
- RPG Bar:Jocker..png
- Tipul de pachet dorit:4
- Anunțuril dorit: Jocker. vinde benzinaria cu ID 79 in LV si casa cu ID 72 in Los Santos, langa CNN LS, astept oferte in game cat si pe forum.
- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.
- Alte precizări: Doresc un reporter activ.

Link to comment
Share on other sites

Nume: psoN


RPG Bar: psoN.png


Tipul de pachet dorit: 4


Anunțul dorit: Apartamentul cu ID 94 din Mulholland, Los Santos, a fost scos la vanzare pentru $600.000.


Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2


Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: -


Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

  • - Nume: Ken(Z)oR

  • - RPG Bar: Ken(Z)oR.png

- Tipul de pachet dorit: 1.

- Anunțuril dorit: Ken(Z)oR vinde apartamentul cu ID 95, in zona Mulholland. Pretul este $600.000 negociabil.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

@, incearca sa nu mai postezi pana nu reusesti sa pui o bara RPG cum trebuie. Cu sprijinul lui Doge, poti invata cum sa pui o bara RPG din acest tutorial.

@, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Editor DOGE.

Pachet tip 4. Anuntul este: Apartamentul cu ID 94 din Mulholland, Los Santos, a fost scos la vanzare pentru $600.000.

@, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Editor Ken(Z)oR.

Pachet tip 1. Anuntul este: Ken(Z)oR vinde apartamentul cu ID 95, in zona Mulholland. Pretul este de $600.000, negociabil.

 

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

Edited by psoN
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Jocker.
- RPG Bar: Jocker..png:

- Tipul de pachet dorit:4
- Anunțuril dorit: Jocker. vinde benzinaria cu ID 79 in LV si casa cu ID 72 in Los Santos, langa CNN LS, astept oferte in game cat si pe forum.
- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.
- Alte precizări: Doresc un reporter activ.

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Reporter 2004bogdan.

Pachet tip 4. Anuntul este: Jocker vinde benzinaria cu ID-ul 79 din LV si casa cu ID-ul 72 din LS. Ofertele se fac in joc sau pe RPG.

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: OvidiuPX

  • Level: 22

Bara RPG sau poza cu [/stats]:OvidiuPX.png

Factiunea din care faci parte: The Tsar Bratva

Pachetul dorit: Pachetul cu numărul 3, o data.

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da.

Numar de telefon (daca este cazul): 298-1712

Anuntul: OvidiuPX va asteapta la business-ul 106 de tip Clothes pentru a premia cel mai frumos skin, iar castigatorul va primi o masina din partea casei.

Alte precizari: Multumesc.

Edited by Ovi03
Link to comment
Share on other sites

- Nume: MRD

- RPG Bar: MRD.png

- Tipul de pachet dorit: 2

- Anunțuril dorit: Casa 141 Jefferson LS este scoasa la vanzare, ofertele doar pe rpg.b-zone.ro .

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: Nici unul.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

@@Morriardi, imi cer scuze, dar reporterul care v-a fost desemnat a binevoit sa faca o cerere de inactivitate. De pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Intern Andrrei.

Pachet tip 4. Anuntul este: Casa Allecs (ID 37) te asteapta cu rent, conditii de lux, parcare mare si cadouri zilnice pentru chiriasi.

@, de unde Doamne iarta-ma ai luat modelul asta de cerere?

@@MRD, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Intern nubeNNN.

Pachet tip 2. Anuntul este: Casa cu ID-ul 141 din Jefferson este scoasa la vanzare. Ofertele se fac pe RPG.

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

Edited by psoN
Link to comment
Share on other sites

- Nume: OvidiuPX

-RPG bar: OvidiuPX.png

-Tipul de pachet dorit : 3

- Anuntul dorit : OvidiuPX va asteapta la business-ul 106 de Tip Clothes, pentru a premia cel mai frumos skin, iar castigatorul va pleca cu un premiu special.

-Numarul de pachete de care am beneficiat saptamana asta: Nici unul.

-Am luat la cunostinta regulile prezentate pe prima pagina: Da.

-Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul​: Desigur

-Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

- Nume: GiantDwarf


-RPG bar: GiantDwarf.png


-Tipul de pachet dorit : 2


- Anuntul dorit : Casa cu ID 329 din oras San Fierro ofera rent la pretul de 1$, chiriasii pot beneficia de camere de lux,masini si cadouri gratis !


-Numarul de pachete de care am beneficiat saptamana asta: Primul meu pachet, deci nu am mai avut


-Am luat la cunostinta regulile prezentate pe prima pagina: Da.


-Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul​: Desigur


-Alte precizari: No


Edited by GiantDwarf
Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Reporter Kinn0n.

Pachet tip 3. Anuntul este: OvidiuPX va asteapta la Clothes-ul cu ID 106 pentru a oferi un premiu special celui mai frumos skin.

@@GiantDwarf, de pachetul dumneavoastra se va ocupa domnul Local Reporter Stevensen.

Pachet tip 2. Anuntul este: Casa cu ID-ul 329 din San Fierro ofera rent 1$. Chiriasii beneficiaza de camere de lux, masini si cadouri.

 

 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostră.

- Vă recomand să luați dumneavoastră legătura cu reporterul care se ocupă de pachet.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Scotocell.


- RPG Bar: Scotocell.png


- Tipul de pachet dorit: 2.


- Anunțuril dorit: Scotocell vinde casa id.310 langa intersectia LV. Pret: 4.000.000$ negociabil.


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Va multumesc.



Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.