Jump to content

B-Olympics Summer 2014 - Înscrieri | Registrations


F4L Deidara
 Share

Recommended Posts

B-Olympics Summer 2014

 

 

 

În sfârșit, soarele de afară este mai mult decât copleșitor, razele lui puternice emană o căldură inimaginabilă, norii s-au risipit și au lăsat cerul senin, iar școala aproape că s-a terminat. Toate aceste lucruri vestesc cu rigurozitate apariția olimpiadei de vară, și anume B-Olympics Summer 2014. Este cea mai bună cale de a scăpa de corijențele de la mate, de căldura de afară, de colegii mai mari care vă irită și de banii cheltuiți cu prietenele pe care niciodată nu le veți regula. Începând de astăzi, 1 iunie 2014, spun start înscrieri la una dintre cele mai ample și dezvoltate olimpiade de până acum cu un staff bine pus la punct și probe nou-nouțe gata să fie încercate și câștigate de către participanți.

 

În acest topic liderii își pot înscrie facțiunile la B-Olympics Summer 2014 după modelul de mai jos. Odată înscrise, liderul va primi responsabilitatea de a participa cu facțiunea la toate probele până la sfârșitul olimpiadei. Pe de altă parte, nu aveți voie să vă retrageți facțiunea odată ce ați înscris-o.

 

 

 

Model de înscriere:

 

  • Nickname:
  • Liderul facțiunii:
  • Am luat la cunoștință informațiile de mai sus:
  • Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii:
  • Alte precizări:

 

 

 

Facțiuni înscrise:

 

  1. National Guard
  2. Los Santos Police Department
  3. Vietnamese Boys
  4. Taxi Los Santos

  5. Las Venturas Police Department

  6. Taxi Las Venturas

  7. San Fierro Police Department

  8. El Loco Cartel

  9. Green Street Bloods

  10. Verdant Family

  11. Hitmen Agency

  12. Avispa Rifa

  13. 69 Pier Mobs

  14. Southern Pimps

  15. School Instructors

 

 

For english press on spoiler.

Finally, the sun outsite is more than overwhelming, his strong sunshines emanate an unimaginable heat, the clouds were scattered and left the sky clear, and the school is almost over. All these things proclaim with strictness the aparition of summer olympics, namely B-Olympics Summer 2014. It is the best way to get away of the mathematics second examinations, the heat outside, the highers colleagues that irritates you and your spent money with girlfriends that you'll never get them ass. Started from the first of June 2014, I say start to registrations at one of the largest olympics ever with a very well established staff and new events ready to be tested and won by participants.

 

 

In this topic leaders can enroll them factions at B-Olympics Summer 2014 after the model below. Once registered, the leader will receive the responsability to participate with his faction at all events until the end of olympics. On the other side, you are not allowed to retire your faction after you enroll it.

 

 

 

Join model:

  • Nickname:
  • Leader of:
  • I read the information above:
  • I read the rules and I'll make also know to my faction:
  • Other remarks:

 

 

 

Registered factions:

  1. -
  2. -
  3. -

 

 

Copyright © F4L Deidara

Edited by F4L Deidara
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Erow

  • Liderul facțiunii: National Guard

Am luat la cunoștință informațiile de mai sus: Da

Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii: Nu

Alte precizări: Inca astept trofeu` de la olimpiada de iarna.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Inferno27

  • Liderul facțiunii: LV Police Department
  • Am luat la cunoștință informațiile de mai sus: Da.
  • Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii: Da.
  • Alte precizări: Olimpiada asta este una dintre cele mai frumoase traditii ale serverului.
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: CrazyFrog

  • Liderul facțiunii: El Loco Cartel

Am luat la cunoștință informațiile de mai sus: Da

Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii: Da

Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: MyAir

  • Liderul facțiunii: 69 Pier Mobs

Am luat la cunoștință informațiile de mai sus: Da.

Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii: Da.

Alte precizări: Noroc.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[uS]Vladyyyyy

  • Liderul facțiunii:School Instructors

Am luat la cunoștință informațiile de mai sus:Da.

Am citit regulamentul și-l voi face cunoscut și facțiunii:Da.

Alte precizări:Let the games begin!

Edited by South Vladyyyyy
Link to comment
Share on other sites

Sesiunea de înscriere a luat sfârșit. M-am gândit mai bine și am hotărât să nu mai existe această metodă de înscriere, ci toate facțiunile au frâu liber la participare în momentul organizării. Cu alte cuvinte, toate au voie să participe când probele vor avea loc.

 

Momentan, există anumite dubii în privința desfășurării olimpiadei. Vreau ca această ediție să fie una specială și foarte complexă, de aceea așteptarea este mai îndelungată decât m-aș fi așteptat.

 

Mai multe informații voi anunța în topicurile din cadrul B-Olympics - Discuții.

O vacanță de vară minunată!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.