Jump to content

News Reporters - Evidenţa anunţurilor RolePlay / RolePlay announcements evidence


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

@@Hwlk, Anuntul tau RolePlay, a fost analizat de catre mine, fiind corect, a fost validat, adaugandu-se la raport. Felicitari pentru ca te-ai ocupat cu publicarea lui. Doar eu spun ca, cumpar ceva, la alte precizari!!!

P.S: Misto semnatura din News Reporters...

Cumpar capre.

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

-Nume: DenisXd.

-Anunt: R1: In decursul zilei de astazi, membrul departamentului din LV, Gaby1, a fost promovat de catre liderul sau, Andrei_G,

R2: la rangul de Lieutenant (4). Echipa News Reporters ii ureaza bafta si succes in noua sa functie!

-Data publicarii: Astazi, 30.01.2016.

-Tema anuntului: promovare la rank 4.

-Alte precizari: Foarte interesant... nu mi s-a zis deloc in ce zi, asa ca am bagat ''astazi''. Bun, dupa ce am dat [/news], un helper mi-a dat pm in joc ''ieri, ba'', si dupa, Gaby1 mi-a dat SMS: ''ieri, ba''... Asta e foarte tare... In fine, daca e nevoie, revin cu un edit+ o dovada. Hai noroc!

Link to comment
Share on other sites

@, Promovarea a avut loc pe data de 28.01.2016, suntem pe 30.01.2016, nu a fost promovat nici azi, dar nici ieri, a fost promovat acum doua zile. Data care vine, te rog sa verifici si tu cand a fost facuta promovarea. Iti voi valida anuntul, deoarece este corect scris din punct de vedere gramatical, dar mai mare grija pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

-Nume: Riad


-Anunt: R1: In decursul zilei de astazi, membrul departamentului din LS, vallilyy,a fost promovat de catre liderul sau, TibiStanciu,


R2: la rangul de Lieutenant (4). Echipa News Reporters ii ureaza bafta si succes in noua sa functie!


-Data publicarii: Astazi, 30.01.2016.


-Tema anuntului: promovare la rank 4.


-Alte precizari: -


Edited by R a p p a
Link to comment
Share on other sites

-Nume: DenisXd.

-Anunt: R1: In decursul zilei de astazi, membrul mafiei Green Street Bloods, Road2Glory, a fost promovat de catre liderul sau,

R2: uSp, la rangul de Councilor (5). Echipa News Reporters il felicita si ii ureaza mult succes in noua sa functie!

-Data publicarii: Astazi, 30.01.2016.

-Tema anuntului: Promovare la rank 5.

-Alte precizari: Doamne ajuta.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Co[bR]a


- Anunţ:


R1: In cursul zilei de astazi, membrul factiunii Las Venturas Police Departament, Georgee., a fost promovat de catre liderul


R2: sau, Andrei_G, la rangul de Lieutenant (4). Echipa News Reporters il felicita si ii ureaza mult succes cu noua sa functie.


- Data publicării: 30.01.2016


- Tema anunţului: Promovare la rank 4.


- Alte precizări: Felicitari bro si multa bafta in noua functie! PuP.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: fpsMANN


- Anunţ:


R1: Mare, mare sarbatoare, in factiunea LSPD. Recent, membrul Tiblerone a fost promovat de catre TibiStanciu la


R2: rangul de Assistant Chief (6). Echipa News Reporters il felicita si ii ureaza mult succes cu functia dobandita.


- Data publicării: 31.01.2016


- Tema anunţului: Promovare la sublider, rang 6.


- Alte precizări: Am dat odata inainte de PayDay, am dat un mic fail, apoi am dat iar dupa PayDay, stie nenea sRn.


Link to comment
Share on other sites

@, Your ad RolePlay, has been corrected by me, it has been validated, adding to the raport activity. Congratulations because you're busy with publication. Next time, where is ''Anuntul'', post R1: text and R2: text, not ss, ok, bro? :) Welcome in News Reporters. :P

Link to comment
Share on other sites

Name: cowS[nWo]

Announcement:

Line 1: The RPG website for RPG1 has been updated by [uS]BlackThief a few hours ago, this has included numerous updates such as

Line 2: the biggest one, which is the addition of unban requests directly on the website. Check it out at rpg.b-zone.ro.

Date: 31.01.16

Theme: RPG Website

Anything else: Thanks for the above

Link to comment
Share on other sites

- Nume: sRn

- Anunţ:

-- Rândul 1: In urma cu cateva momente, membrul factiunii Tow Truck Company, ByZeliscu, a fost promovat de catre liderul sau,

-- Rândul 2: Smith., la rangul de Under Boss (6). Echipa News Reporters ii ureaza mult succes in continuare si numai bine!

- Data publicării: 01.02.2016.

- Tema anunţului: Rank up.

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume: DenisXd.

-Anunt: R1: In decursul zilei de astazi, liderul Avispa Rifa, Zeom, s-a decis sa isi aleaga un nou sublider. Gandindu-se sa ia un

R2: om cat mai bun, l-a ales pe _Andruu_. Felicitari in noua ta functie (Count, 6)! News Reporters iti ureaza mult succes!

-Data publicarii: 1.02.2016.

-Tema anuntului: Promovare la sublider.

-Alte precizari: Doamne ajuta.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Nume: DenisXd.

-Anunt: R1: In decursul zilei de astazi, s-a mai ales un sublider. De data aceasta, in FBI. Aceasta este Simii.! Succes in noua

R2: ta functie, cea de Assistant Director (6). Echipa News Reporters iti ureaza bafta in tot ceea ce vei face pe viitor!

-Data publicarii: 2.01.2016.

-Tema anuntului: Promovare la sublider.

-Alte precizari: Doamne ajuta. Am uitat sa-l mentionez pe Teylo, damnit... :-J

Edited by LF DenisXd
Link to comment
Share on other sites

- Nume: fpsMANN


- Anunţ:


R1: Fericire de zile mari. Azi, 02.02.2016, SFPD a mai redobandit un tester de nedejde, acela fiind, RaYzZo. Acesta


R2: a fost promovat la rangul de Lieutenant (4). Echipa de reporteri il felicita si ii ureaza teste cat mai usoare.


- Data publicării: 02.02.2016


- Tema anunţului: Promovare rang 4.


- Alte precizări: Dupa am realizat ca ''redobandit'' nu a fost cuvantul tocmai potrivit, eh.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: knazinho_


- Anunţ:


R1: In cursul zilei de azi, membrul factiunii LSPD, NariaM, a fost promovat de catre liderul sau, TibiStanciu,


R2: la rangul de Captain (5). Echipa News Reporters ii ureaza mult succes cu noua sa functie!


- Data publicării: 04.02.2016


- Tema anunţului: Promovare rang 5.


- Alte precizari: Sanatate.


Link to comment
Share on other sites

@, Anuntul tau este foarte, foarte corect, cel mai bun reporter, bravo, sa nu te lauzi niciodata singur, lasa-i pe altii. :*

 

@@knazinho, Anuntul tau RolePlay, a fost analizat de catre mine, fiind corect, a fost validat, adaugandu-se la raport. Felicitari pentru ca te-ai ocupat cu publicarea lui. Bv, mare reporter, viitor lider.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: VictorM


- Anunţ: R1: In urma cu cateva momente, membrul factiunii The Tsar Bratva, Kaponee, a fost promovat de catre liderul sau, [AIM]Slade,


R2: la rangul de Brigadier (4). Echipa News Reporters il felicita si ii ureaza mult succes cu noua sa functie!


- Data publicării: 05.02.2016


- Tema anunţului: Promovare la rank 4


- Alte precizări: -



Link to comment
Share on other sites

- Nume: fpsMANN

- Anunţ:

R1: Fericire de zile mari in News Reporters. Nu cu mult timp in urma, prea bunul nostru coleg, Flames, a fost promovat

R2: de catre al sau lider, sRn, la rangul de Network Anchor (4). Iti uram mult succes, drag coleg, si felicitari.

- Data publicării: 06.02.2016

- Tema anunţului: Promovare rang 4.

- Alte precizari: Felicitari. :-J

- Nume: fpsMANN

- Anunţ:

R1: Prea mare fericirea in El Loco Cartel. Pe data de 05/02/2016, membrul Daniel.xD, a fost promovat de catre al sau

R2: lider, JJamaLL, la rangul de Vato del Jefe (5). Echipa de reporteri il felicita si ii ureaza mult, mult succes!

- Data publicării: 06.02.2016

- Tema anunţului: Promovare rang 5.

- Alte precizari: Felicitari.

- Nume: fpsMANN

- Anunţ:

R1: Prea mare fericirea in SFPD. Pe data de 04/06/2016, membrul laur999, a fost promovat de catre al sau lider,

R2: S4bin95, la rangul de Lieutenant (4). Echipa de reporteri il felicita, ii ureaza mult succes si teste usore.

- Data publicării: 06.02.2016

- Tema anunţului: Promovare rang 4.

- Alte precizari: Felicitari.

 

- Nume: fpsMANN

- Anunţ:

R1: Fericire de zile mari, in 69 Pier Mobs. Ieri, 05/06/2016, NUSUNTEXP, a fost promovat la minunata functie de sublider

R2: de catre liderul sau, Unchiu.[ZEW]. Echipa de reporteri il felicita si ii ureaza cat mai multe best-uri la razboaie.

- Data publicării: 06.02.2016

- Tema anunţului: Promovare rang 6.

- Alte precizari: Felicitari.

- Nume: fpsMANN

- Anunţ:

R1: Veselie in Southern Pimps. Ieri, 05/06/2016, South., a fost promovat la functia de tester al factiunii, Wikkid (4),

R2: de catre liderul sau, TheDarkLordB1. Echipa de reporteri il felicita si ii ureaza nervi puternici, dar si teste usore.

- Data publicării: 06.02.2016

- Tema anunţului: Promovare rang 4.

- Alte precizari: Felicitari.

 

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume: fpsMANN


- Anunţ:


R1: Astazi, membrul factiunii Southern Pimps, Spawn., seful la talent, a fost promovat de catre adminul William la


R2: functia de Pimp Boss (Leader). Echipa News Reporters ii ureaza mult succes cu functia, mai ales fpsMANN!


- Data publicării: 08.02.2016


- Tema anunţului: Promovare lider.


- Alte precizari: Post dupa post...nu merge edit, daca altii nu fac anunturi RP, ce sa fac.



- Nume: fpsMANN


- Anunţ:


R1: Am baut si am chefuit. Azi, 08/02/2016, News Reporters a dobandit un nou tester de incredere. DenisXd, a fost promovat


R2: de catre liderul sau, sRn, la rangul de Network Anchor (4). Felicitari, drag coleg, succes si teste cat mai usoare.


- Data publicării: 08.02.2016


- Tema anunţului: Promovare rang 4.


- Alte precizari: Felicitari, drag coleg, iti urez succes mai departe, meriti! :*


Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Evidenţa anunţurilor role-play / Role-play announcements evidence

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.