Jump to content

Portofoliu - sEc


sEc
 Share

Recommended Posts

In acest topic voi posta lucrarile mele.

iLmPneI.gifxxgeuIw.jpgUUEdj37.gifJQsQSst.gifRYuQh9x.gif3l27hGF.gifkJrkZbO.gifdu6XTVF.gifROBQH2f.gifPn9i4Gd.jpgMqKeFG7.gifkyCCmhJ.gifNV6xfQn.gif3WU55JU.gifESQx385.gifvtaULaF.gifZbYrDYp.gifbe6GP3c.gifKxaeTWD.gifei8nP8o.gifr4LPgfS.gifgUveCkd.gif

Astept pareri/critici. Doresc sa mentionez ca sunt incepator in Photoshop.

Edited by sEc
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru opinii, am revenit cu inca 3 lucrari proaspete. Daca va plac, nu ezitati sa folositi una dintre ele si sa apasati butonul de +1.

ad50C2a.gifmF09vMg.gifQxYgAys.png

Link to comment
Share on other sites

@, o sa invat, n-ai tu grija.

Am si mentionat ca sunt incepator.

Edited by sEc
Link to comment
Share on other sites

@, o sa invat, n-ai tu grija.

Am si mentionat ca sunt incepator.

Nu am mane nimic cu tine si eu faceam la fel

 

Am zis doar ca mai ai de invatat atat....

Link to comment
Share on other sites

@

Daca ai sa-i spui ceva din care sa invete te ateptam, daca nu ai nimic de spus nu mai faci nici posturi aiurea, asta e deja al 2-lea. Si nu astept un raspuns de-al tau in topicul asta, daca vrei sa-mi zici ceva poti folosi PM-ul.

 

@@sEc

 

E de apreciat faptul ca iti place sa lucrezi chiar daca nu o faci dupa un anumit stil. Contiuna sa lucrezi folosind idei de la alte lucrari foarte, foarte buna din care chiar ai ceva de invatat pana cand iti faci propriul stil si propriul mod de lucru.

Ar fi ideal daca la redimensionare sa ti apasat butonul Shift si sa tragi doar din colturi, asta ca sa nu mai turtesti/latesti imaginea, iar textul sa eviti pe cat posibil sa-l pui in colturi sau in partea de sus/jos a imaginii. Inainte sa pui un text ar fii bine sa iti alegi cu mare, mare atentie si rabdare fontul/marima/si culoarea folosite pentru acesta, iar apoi sa analizezi pozitia personajului din imagine, asta daca are unul, si sa-l asezi in funtie de aceasta incat sa nu-ti sara in ochi. O culoare buna pentru un font, mai ales la inceput, ar fi una care o gasesti predominanta in imagine.

 

Pentru a nu-ti afecta moralul mai ales la inceput zic sa nu te lasi descurajat de vorbele celor ce te contesta si sa cauti porti deschise ce-ti vor doar binele(n-o sa dai de multe, asta-i clar) nu doar prieteni (fara cunostinte in PhotoShop care te lauda si te ridica in slavi)

 

Spor la treaba! Daca o sa-ti fie utile sfaturile mele nu ezita sa-mi mai ceri si altele prin PM.

Edited by TepaN
Link to comment
Share on other sites

@@TepaN, multumesc frumos pentru sfaturi si incurajari, o sa tin cont de ele! :)

vc7Qx2b.pngenPoyzD.pngYzWRcEe.png

Ce spui de astea? :)

Edited by sEc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.