Jump to content

Interzicere Cleo la War.


SiSu cu S

Cleo interzis pentru mafii.  

98 members have voted

  1. 1. Fara cleo la war. Corect?

    • Da!
      62
    • Nu!
      36


Recommended Posts

Propun sa se interzica cleo la waruri! Din Nou!


S-a pierdut " Valoarea " warurilor care erau mai demult.


Apare cate unul level 10 si prima zi de war 21-2.


De cand tragi cu deagle de pe 4Dragons pana la apartamentele de la intersectie LV?


Faci run pe turf si te trezesti ca scade viata la secunda" You were killed by a X member with Rifle ", nu se rateaza un glont de rifle, de ce?


E plin de baieti care dau 60 DMG cu deagle si 50 DMG cu m4.


Cel putin 60% dintre codati ar disparea.



Propunerile nu mai sunt deschise momentan.





http://rpg.b-zone.ro/wars/view/810


Daca ati fi macar o data in locul meu, sa vedeti cum trag unii din PICIOARE cu AK-47, v-ati convinge.



P.S Acest video nici nu a fost luat in considerare



Se vede no-recoil acolo la locul lui.


Link to comment
Share on other sites

Voi sunteti patetici credeti ca lumea foloseste RENKO.CS? Mai nou se foloseste RENKO.EXE pe stick sau mai stiu eu unde se poate ascunde foarte bine. Ori cu CLEO ori fara CLEO b-zone tot acelasi gust are ;)

 

###vot: da.

Link to comment
Share on other sites

@, U have teamviewer and u don`t use it, nice joke =)).

 

Vrei să ştii cine foloseşte cod? filmează. Acum pe bune, sunt teste teamviewer şi nici măcar nu le folosesc adminii. Aţi vrut test TW iar nimeni nu se mai prea ocupă. Kelton a zis clar: Codaţii se pot prinde şi cu filmuleţe, nu doar cu test TW şi alte ălea. Cu / fără cleo, tot există codaţii. Eu n-am chef să interzică programele care mai reduc din lag sau radar pătrat din cauză că vretţ voi să scoată cleo

 

EDIT: Nu zic să nu se adauge anti cleo la waruri, dar unele chestii să rămână (care să nu aducă avantaj). Cel mai bine ar fi să-ţi arate distanţa de la câti km ai fost omorât, va fi mult mai uşor pentru jucătorii care filmează.

Link to comment
Share on other sites

Sincer?Mie imi este indiferent.

Nu va mai amintiti ca acum cateva saptamâni vroiam ca cleo sa fie legal?Acum vreti sa se interzică cleo din nou?Sa nu credeți ca adminii se învârt asa dupa noi.

Oricum, parerea mea este ca administratorii sunt mult mai experimentati si cred ca stiu sa faca diferenta dintre ce e bine si ce e rau.Daca o sa observe ca nu o sa mai fie war-urile ce au fost o sa interzică cleo.

 

Voi sunteti patetici credeti ca lumea foloseste RENKO.CS? Mai nou se foloseste RENKO.EXE pe stick sau mai stiu eu unde se poate ascunde foarte bine. Ori cu CLEO ori fara CLEO b-zone tot acelasi gust are ;)

 

###vot: da.

@, U have teamviewer and u don`t use it, nice joke =)).

 

Vrei să ştii cine foloseşte cod? filmează. Acum pe bune, sunt teste teamviewer şi nici măcar nu le folosesc adminii. Aţi vrut test TW iar nimeni nu se mai prea ocupă. Kelton a zis clar: Codaţii se pot prinde şi cu filmuleţe, nu doar cu test TW şi alte ălea. Cu / fără cleo, tot există codaţii. Eu n-am chef să interzică programele care mai reduc din lag sau radar pătrat din cauză că vretţ voi să scoată cleo

 

EDIT: Nu zic să nu se adauge anti cleo la waruri, dar unele chestii să rămână (care să nu aducă avantaj). Cel mai bine ar fi să-ţi arate distanţa de la câti km ai fost omorât, va fi mult mai uşor pentru jucătorii care filmează.

Si uitati păreri de nota 10.

 

Vot : Nu

Cum au zis si ei,n-o sa se faca mare diferenta dintre war-urile cu cleo si fara cleo

Link to comment
Share on other sites

Sa le scoata. Eu am iesit din mafie pentru ca nu mai rezistam codatilor..pur si simplu nu este de mine. Oricum s-ar diminua considerabil codurile daca s-ar interzice cleo la waruri. Cei cu plugin anti lag au putin de suferit , dar pe viitor se va lucra si la diminuarea lagului pe server. Ideea este ca exista .exe, dar nu multi sa risca sa ia un excutabil in PC pentru ca cel mai probabil vor lua un keylogger. Deci cei care vor folosi .exe se risca si vor fi considerabil mai putini.

Link to comment
Share on other sites

Tie nu iti apare timp cand mori? nu iei - ?? cam ciudat..

 

On: Ce legatura are cleo cu codurile? Eu am oferit cea mai sigura metoda de a prinde persoanele care folosesc aim si mi s-a zis ca e prea complicat.. cand dureaza doar 5 secunde. ..

 

Link to comment
Share on other sites

@@Cas tiel,

Sti cum e in mafii, dupa cat timp ti se raspunde la report? Rar.

Asta este, fiecare are o parere, va spun ca majoritatea care au coduri folosesc .cs, de unde stiu? Mi s-a aratat cum se ascund, nu o sa dau nume sau metoda de ascundere, dar este una foarte "copilareasca", ma mira faptul ca poate fraierii asa ceva.

Stiti prima data cand s-a interzis cleo nu? Ati mai avut probleme cu atatia codati? Nu cred, rar cand vedeai 1 / 2 intr-o mafie, acum sunt cu caruta peste tot.

Link to comment
Share on other sites

@, Renko.exe apare in nu stiu ce programe, OVP parca sau cum s-o numi acel program, deci poti fi prins cu el, pe cand , renko.cs, nu este detectabil.

 

Adminii frec menta sau nu, ei filmeaza, dar domnul Cotet nu le are cu codurile si nu stie sa-i baneze.

Multi playeri au fost banati pe dovada playerilor, dar CULMEA, CA UN TIP a facut o reclamatie pe motiv AIM,( acel player nu avea) iar raspunsul OWNERULUI MAGHIAR, a fost sa nu mai filmeze el si sa dea REPORT ca adminul stie mai bine decat el. Ce pula mea stie adminul? Nimic. Pui 1 capra admin si un prost, nu-i dau numele, care acum 3 luni, nu stia ce e ala samp si voi vreti ca acesti codati sa fie prinsi?

 

 

 

PRO ANTI CLEO.

Link to comment
Share on other sites

@, Ce-ti trebuie ma? S-a invetat panik key, si le dai muie adminilor.

 


 

http://forum.b-zone.ro/topic/8002-cereri-unbanunban-requests/page-1185

 

Dovada de prostie, CARL RULLS.

 

El sustine ca mihaitz are coduri de la minutul 6:13, dar ce sa faci, tipu are wallhack inca de la inceput, dar ma rog, asta dovedeste prostia unui admin

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca sunt multi codati, votul meu este NU.

De ce? Pentru ca eu am cateva fisiere .cs in CLEO care ma ajuta la performanta jocului, adica in loc de 40-50 fps, am 70-80-100+, si nu mi-ar convenii sa ma misc in reluare pe turf.

Astept sa-mi sariti in cap, si sa ma numiti codat. Nu-mi pasa.

Link to comment
Share on other sites

Hm... sincera sa fiu CLEO ajuta.... cel putin... eu am nevoie de Digi - HP si de Damage - Informer la war.... intradevar, sunt foarte multi codati...cu un glont de M4 sa scazi 47 HP... Ar trebuii inlaturati toti codatii printr-o metoda mult mult mai simpla... Ar trebuii ca intr-o zi de war sa fie fiecare gangster verificar, insa, adminii care verifica cu TW in PC sa nu ii lase sa " isi instaleze " Team Viwer... daca sta mai mult de 3 minute AFK sa primeasca [/uninvite]... Totusi... eu votez cu DA acestei propuneri deoarece nu e prea placut sa vina de exemplu un membru al mafiei adverse si fiecare glont al lui de M4 / AK - 47 / TEC9 / Combat / Deagle / Rifle etc sa intre in tine.... Poate fara CLEO nu ar mai fii atat de multi codati pe server.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.