Jump to content

Portofoliu- UTZ Design


AIM MIonut
 Share

Recommended Posts

Imi plac tare mult lucrarile, nu-s simple dar nici prea incarcate. Ai putea sa-mi faci un gift cand ai timp :)) eu ti-am dat un plus, felicitari pentru munca depusa si succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

15,000 Views



Multumesc tuturor pentru sprijinul acordat in tot acest timp, nu ma asteptam sa se ajunga la cifra aceasta fiind vorba de o comunitate de gaming.


De asemenea va multumesc pentru aprecieri,dar si pentru criticile constructive care au insemnat mult pentru mine si pentru dezvoltarea mea profesionala.


Va urez tuturor designerilor, dar si celorlalti sa aveti realizari cat mai mari atat pe aceasta comunitate cat si in viata personala si profesionala.



ZdTpooS.png


Link to comment
Share on other sites

Ba,, e genial acest portofoliu!

0IRovZC.png pWCbqeW.png bQcpKm2.png FtJ53tl.png z5Dw9Tp.png

Fo1YgUD.png mRBaw9T.png LqggS6K.png nrpvgUF.png UJoc5tX.png

WLsks4z.png cFeJeai.png UX7bmTH.png MoLIZDj.png SQ9t8RH.png

vxIMJTR.png igeyQrG.png 9mXkCxD.png VOEospS.png TYiuWS4.png

qSqvEem.png d1eb2g2.png 6B4EoKn.png uOayra7.png zcNFmuH.png

5CHqnuN.png hhRfsQA.png TOe7xk7.png UOB5BLW.png Rpfh0IL.png

ztzFVwK.png IU2m80l.png FYZNend.png Zl0DZRp.png FjKnyDs.png

lGW67RQ.png lgcldVN.png tq5naiT.png bohgE0P.png oph9Kru.png

e7ywNQJ.png Y6z1GNr.png sjV9d5n.png VRanEOV.png QpD6aLH.png

A9DHb7I.png SVIUd4S.png zEDfHZV.png ZCHNn4n.png A8bAGoE.png

xZF79Ma.png VQ3xmhx.png nJyaLlu.png Fy7Wyr1.png rLAlAea.png

fR9JWRW.png ffmdJge.png EG5CuUf.png l7pHOaw.png ADQ70pq.png

Wch8VqX.png G8kXVQV.png AzWSFZw.png 421cjtx.png UzewLtp.png

fd03Au7.png Tme6RYA.png XLCFuuA.png DSUO6EH.png 71aIv5O.png

BkGFeEC.png KXcBktr.png nE53Dba.png ElfSPnx.png E7i9Olw.png

gSDznT2.png PKqEocA.png r9c8TOG.png Sfw3wTp.png m4WGkhM.png

NYEjgM5.png EYPcaUh.png ApOfrSa.png eS8vE7v.png wkOhU1O.png

IF4bWIc.png X9QkB6X.png S73WNWk.png OvEB5Bm.png amE2NkA.png

u3H8jZG.png Og9h3ng.png zcJF30g.png VRfIJH0.png E0Ez9ja.png

5rnyiUP.png pfPEuLJ.png XiHoh9R.png pDHB1mN.png qGK0PpH.png

Se poate sa-mi faci din pozele astea un avatar cu ceva effecte, ervine la alegerea ta Avatarul pe care vrei tu sa mi-l faci!

Chiar le ai tipule!

Edited by RydeN
Link to comment
Share on other sites

bowS ToV-multumesc, te mai astept pe aici :))

 

RydeN-multumesc. poftim avatarul: http://imgur.com/5nTtsSb

 

Si un set de avatare cu border, dintr-o selectie mai recenta de stockuri :

______________________________________________________________________________

7cqt5jY.pngNXCZf3D.pngv9j9LA9.png91DvZPI.png

Y7XJldi.pngngIuE8J.pngbAAhwoQ.pngSRzZ2Wu.pngH4L6aNV.png

Sunteti liberi sa le purtati.

Edited by AIM MIonut
Link to comment
Share on other sites

Niciodata nu mi-a placut un avatar fara un text.. Lucrezi fain cu blur,incearca sa conbini avatarele.. Sa faci si cu text.

Link to comment
Share on other sites

Întotdeauna ai fost unul dintre designerii mei preferați, îmi pare rău că nu mai răspunzi la cereri. Lucrezi foarte frumos, nici nu știu ce avatare să aleg.

Link to comment
Share on other sites

Așa da, ăsta e design, logo-uri și alte lucruri ce țin de web/print design. Consider că nu avatarele fac un designer și din păcate în secțiunea de design există mai mult avatare și semnături. Adevăratul design este cel de web/print, ceea ce se poate vedea și în acest topic. Felicitări pentru lucrărie tale și tine-o tot așa.

Link to comment
Share on other sites

Salut, (asta ca sa nu incep postarea cu o negatie)

Nu sunt genul de persoana care se baga in seama sau isi da cu parerea despre munca altuia (si acum o sa ma intrebi ce caut aici si de ce postez atunci); ei bine am ajuns aici prin faptul ca jobul de drugs dealer de pe serverul de sa:mp necesita multa rabdare. Am "rasfoit" toate paginile si am ignorat comentariile celorlalti, le-am urmarit pentru a vedea cel mai satisfacator lucru pentru mine - ca utilizator de PS & AI, progresul, e foarte placut sa vezi o persoana cum progreseaza intr-ale design-ului.

 

Nu ma consider in stare sa-ti dau sfaturi legate de ceea ce faci si cum faci indiferent ca e vorba de web design, logo concept, sau orice altceva, amandoi stim ca programele in care lucram pot fi abordate in N feluri. Singurul lucru care pot sa ti-l spun este sa incerci sa eviti "rework" pentru ca lucrul asta poate sa iti aduca o imagine negativa si afirmatii negative de genul: ai copiat, ai plagiat, etc, care nu ajuta deloc. Mi-ar face oricand placere sa colaboram la un proiect mai complex si iti doresc succes mai departe. Pa.

Link to comment
Share on other sites

Din cati baiaeti/fete care va ocupari cu crearea de Avatare/Semnaturi, imi puteti spune cum se numeste fontul de la National Guard

1bH1y2Y.png

Dau+1

Scuzati-ma de postul meu cel aiurea, dar sunt sigur ca stiti cum se numeste!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.