Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@Daniel, mersi baa, te bagi pe reffu meu pe RPG4? Te remunerez in seminte si vodka, glumesc, o sa-ti dau cativa k per level.@@Kasparov, cam asa si la mine, ultima data am absentat in octombrie ca o spus medicul ca trebuie sa stau acasa, ca daca nu spunea, ma duceam cu febra 38 la scoala.

Link to comment
Share on other sites

@@Daniel, daca faci levelul mai repede ca mine e bine, o sa te ajung din urma, ba, dar te rog sa pui refferalul, ti-l zic maine sau cand o sa-mi faca contul Kelton. Apropo, nu posta te rog aici, e clan de moldoveni, si de Ana, nu prea vreau sa fac spam la neoficiale sa nu iau iar warn, si asa am nevoie de clear warn. Posteaza pe la TON sau la Dyablox`s team, o sa postez si eu, dar mai rar.

Link to comment
Share on other sites

Zd parca era vorba .. ca doar moldovenii posteaza aici... ce cauta Daniel.... asa incetu cu incetu si o sa vina toti aici .. bl.. Dya fa ceva .. sau nu mai postez pe aici.. Da stiu va este totuna ca daca postez aici sau nu .. da ia ebal o fost vorba de la ineput ca e doar pentru moldoveni! Fsio bye bye

Edited by Monologue
Link to comment
Share on other sites

@, Ce fain de tine ca ai Helper. Inca ceva, cum de ti-a raspuns asa repede? Mie nici acuma nu mi-a raspuns...

auzi șopîrlo, fă spam in altă parte, de mai văd un post aișea te trezești cu warn intr-o dimineață.

 

Cf bajetii? Am venit de la sala.

Link to comment
Share on other sites

auzi șopîrlo, fă spam in altă parte, de mai văd un post aișea te trezești cu warn intr-o dimineață.

 

Cf bajetii? Am venit de la sala.

Bai, nu stii cand o sa-mi scoata warnul pe fprum? Adica la cat timp? Am luat order pe shop clear warn si mi-o venit mail si toate celea, dsr inca nu l-o scos.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.