Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Baieti, va rog, daca vreti sa mentionati cuvinte "obscene" , faceti-o in rusa, ca altfel vin romanii nostri si inteleg altceva si ne streseaza cu PM-uri si reporturi. Si au nevoie de explicatii, ca nu merge doar sa le zici o vorba si gata.

 

Stiu ca sunt multi care vorbesc destul de "codat" cu acshient, sa nu intelegem noi.

 

Stiu si pe cei care ma injura in rusa.

Ma puteti injura linistit, dar sa nu mentionati nimic in romana.

 

Va cuprind.

 

 

Edited by DaniSteptu
Link to comment
Share on other sites

Deoarece suntem rebeli si nu ne supunem la alfabetul & limba favorita a lui Dodon


De azi inainte sunteti rugati sa matiriti in limba rusa, asa: Cа-ми баг пула ин неамул луи еминем калараши ши ин пизда масии салe.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, va rog, daca vreti sa mentionati cuvinte "obscene" , faceti-o in rusa, ca altfel vin romanii nostri si inteleg altceva si ne streseaza cu PM-uri si reporturi. Si au nevoie de explicatii, ca nu merge doar sa le zici o vorba si gata.

 

Stiu ca sunt multi care vorbesc destul de "codat" cu acshient, sa nu intelegem noi.

 

Stiu si pe cei care ma injura in rusa.

Ma puteti injura linistit, dar sa nu mentionati nimic in romana.

 

Va cuprind.

 

 

Dani tot respectul nostru. Noi suntem conștienți ca suntem cat de cat favorizati. Multe cuvinte pentru noi au sens dublu, și cei care nu sunt implicați direct să nu-și bage nasul. Și încă o rugăminte, scapă -ne de super moderator Aka darklord.

Link to comment
Share on other sites

Celalte clanuri nu stiu sa matireasca in rusa si majoritatea se tem de warn, dar cum poti vedea pe aici cand posteaza Eminem vezi maturi in vreo 5 limbi diferite + un warn pentru mine e ca o binecuvintare din partea domnului (Steptu).

Edited by Wolfgang
Link to comment
Share on other sites

@, о иеи ту ын гурз фмм де копкил дресат. Футео de pe comunitatea asta, ca le e huiova de tine la toti cei care au citit cel putin 1 replica de a ta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.