Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Cand veti crede ca sunteti zaebiti de scoala, calmati-va ţîţele si amintiti-va ca exista liceu - clasa a 11-a - real si dormi 1-2 ore pe zi ca sa zubresti ca un debil, ca pana la urma tot sa te veoleze profa de chimie si diriga ca inveti rau.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Noroc, wăi rebiata de unde se pot cumpara cataloage(registre) pentru scoala si cam cat e pretul lor?

 

Nu se vinde asa ceva dalbanule, ai vazut tu catolog la piata in rand cu caietele? =))

Link to comment
Share on other sites

Cand veti crede ca sunteti zaebiti de scoala, calmati-va ţîţele si amintiti-va ca exista liceu - clasa a 11-a - real si dormi 1-2 ore pe zi ca sa zubresti ca un debil, ca pana la urma tot sa te veoleze profa de chimie si diriga ca inveti rau.

 

giphy.gif

Dap normal nah ca daca dupa 9-a ma duc la UMAN parintii spun ca pierd viata degeaba si ca matematica si cifrele sunt interesante =))).Oricum am decis sa ma duc la Real dupa 9-a ca stiu bine Algebra,geometria,chimia,fizica(nu am idee,tot am un 7 de pomana),informatica.Da la Uman nu imi place Istoria si civica si am probleme cu dansele mai ales cu profa aia debila care "Macar stii la ce tema suntem?p.146" si dupa asta se gruzeste ca eram la pagina corecta =))

Link to comment
Share on other sites

 

 

stiu bine Algebra,geometria,chimia,fizica

te minti singur pe tine, cum treci in clasa a 10-a real, o sa-ti dai seama ca esti prost lemn la obiectele astea, te asigur.

du-te la colegiu / scoala profesionala mai bn, ca dupa cate vad, cam jale la tn
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sa ma jelui eu care am pe langa tati obiectele voastre inca 4 care is futai de cap...

ia stai we cuminte =)) 4 obiecte in plus, plang

cand stai 6-8 ore pe zi sa faci engleza, cand ai examen de grad care vrei sa-l dai de 180+ puncte (asta ca sa-ti explic, 7 ore tine examenu si nu trebuie sa comiti nici o greseala la nici una din: gramatica, vorbire, citire, esee, intelegerea limbii, felul in care gandesti, logica si cum dezvolti tu o idee in cateva sec) ma anunti.

Spor. :)
Link to comment
Share on other sites

Blea, de luni incep si eu... Amus iar noi obiecte, noi profesori, iar trebuie sa le fac o impresie buna la inceput ca dupa sa stau pe spakuha.

Link to comment
Share on other sites

pohui mie de parerile lor, 10/12 profesori ma cred dalbaiob, da de aici uite ca is a 11-a, scap de un bac si deam am ce baga in CV ca experienta practica.

Link to comment
Share on other sites

@, tu esti ibanat? E normal ca apare jos blead', ca daca inchizi forumu, ap timp de o ora te arata ca fiind activ la ultimu forum / topic la care te-ai uitat. Pe langa asta, ma stiu cu el, poate de-atata si s-o interesat. Pe viitor n-ai ce interactiona cu astia care se uita pe-aici, au tot dreptul.

Kappa, iarta-mi prostii, ms.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.