Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Noul de aici, vechiul de pe rpg2.

kek


 

 

Dumnezeu să-l ierte, nu mai am cuvinte...

Serios ba Liviule? Nu ca am ceva cu el, dar ma rad de voi astia, credinciosii drq =))

Si daca tot am sarcasm negru. Cu ~22k ore jucate, nici nu cred ca a facut ceva pacate, asa ca calmut, il accepta domnezo sub aripa.
Link to comment
Share on other sites

 

Noul de aici, vechiul de pe rpg2.

 

kek

 

 

Serios ba Liviule? Nu ca am ceva cu el, dar ma rad de voi astia, credinciosii drq =))

 

Si daca tot am sarcasm negru. Cu ~22k ore jucate, nici nu cred ca a facut ceva pacate, asa ca calmut, il accepta domnezo sub aripa.

 

22k ore jucate? El sio petrecut toata viata pe scaun in fata monitorului? Cred ca sio dat seama ca a pierdut timpu

Link to comment
Share on other sites

21*, avea o boală ce nu-i permitea să iasă din casă, să nu mai zic că acum 2-3 ani în urmă făceai orele stând afk. Să fiu sincer, nu sunt mare credincios, dar pe Vinnie îl respect pentru ce a făcut pentru comunitate.

Link to comment
Share on other sites

21*, avea o boală ce nu-i permitea să iasă din casă, să nu mai zic că acum 2-3 ani în urmă făceai orele stând afk. Să fiu sincer, nu sunt mare credincios, dar pe Vinnie îl respect pentru ce a făcut pentru comunitate.

Ei dar e trist ca avea o boala care nui permitea sa iasa din casa.

Cei blea cu tine ca rpg4 e deschis de 1 an nu?=))

Da ce o murit patanu? asa e tristut

Link to comment
Share on other sites

El chiar a murit sau prosta sa lasat de Admin 6? Ca vad la ce se ocupa la STAFF RPG4 "rest in peace"

Tu crezi că dacă se lăsa, puneau toți status cu Dumnezeu să te ierte sau condoleanțe familiei?

Link to comment
Share on other sites

Tu crezi că dacă se lăsa, puneau toți status cu Dumnezeu să te ierte sau condoleanțe familiei?

Nu mai stii? Aesta daje ii B-Zone nah. Crezi ca nu imi pot pune "Borea Tigan Rest in Peace" si sa se pun drugii mei tot cu statusu "Borea Tigan Rest in Peace" si pe avatar tot?

Link to comment
Share on other sites

 

 

E frumos că s-au solidarizat toți.

Nu vad nimic frumos intr-o turma in care 90% sunt flamanzi dupa posturi.

Omu' a murit, astia vad in asta un motiv bun pentru a-si creste un amarat numar de postari, nimic mai mult.
*majoritatea din ei
Link to comment
Share on other sites

 

Nu vad nimic frumos intr-o turma in care 90% sunt flamanzi dupa posturi.

 

Omu' a murit, astia vad in asta un motiv bun pentru a-si creste un amarat numar de postari, nimic mai mult.

*majoritatea din ei

90 la sută din ei și-au schimbat avatarul, asta tot le aduce posturi?

Link to comment
Share on other sites

@@Victory LiviuC, realizezi in ce lume traiesti? Astea sunt niste aparente doar. Sunt facute pentru ca lumea sa aiba o parere mai buna despre ei. Daca toti fac, de ce sa nu faca si un prost care nu realizeaza ce face? Daca turma merge la nord, prostii tot pe-acolo or lua-o. Si acum vorbesc in general.

Daca vrei ceva mai la tema, nu m-as mira daca printre toti credinciosii astia sunt baietasi care injurau toti mortii lui Vinnie cand le-o dat vreun ban, si acum o pus si ei avatar, sa arate ca toti. Sa creada lumea care-i intra pe profil ca "uuu, asta are avatar cu vinnie, sigur ca se stia cu el, e jmek bajatu".

Edited by iZy ZEW
Link to comment
Share on other sites

Cristi, eu nu știu ce să zic, opinia mea e că e frumos că toți s-au solidarizat, până și Kelton i-a schimbat funcția lui Vinnie de pe rpg4 în "Rest In Peace", până la urmă suntem oameni și dacă l-o înjurat, oricum, dacă ai ceva credință, nu poți fi nepăsător că un om care a contribuit la dezvoltarea comunității de samp unde jucăm acum a decedat.

Părerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.